Lüks moda devi telefon kablosuna benzetilen kolyeyi 14 bin 925 TL'ye satıyor!

27 Nisan 2021, 02:00
Lüks moda devi telefon kablosuna benzetilen kolyeyi 14 bin 925 TL'ye satıyor!

İtalyan tasarımcı Bottega Veneta, sabit hatlı telefon kablosuna benzeyen plastik kolye tasarımıyla sosyal medya kullanıcılarının alay konusu oldu. 14 bin 925 TL değerindeki kolye için ''büyükannemin evinde bu parçaları bulabilirim'' gibi yorumlara neden oldu.

İtalyan moda evi Bottega Veneta, son dönemde tasarladığı birbirinde ilginç parçalarla konuşulmaya devam ediyor. Son olarak tasarladığı ürünle yine internette alay konusu oldu. 14 bin 925 TL değerindeki kolye ve 8 bin 856 TL küpe tasarımlarıyla dikkat çeken lüks moda firması web sitelerinde, tasarımlar için dünyaca ünlü Murano avizelerinden ilham alındığı bilgisini verirken kolyenin emaye gümüşten üretildiğini ve zarif bir şekilde sarıldı ifadesine yer veriliyor.

 Bottega Veneta'nın çantası sosyal medyanın diline düştü!İLİŞKİLİ HABER Bottega Veneta'nın çantası sosyal medyanın diline düştü!

telefon kablosuna benzetilen kolye

''BÜYÜKANNEMİN KABLOLU TELEFONUNA BENZİYOR''

Mücevher seti Instagram hesabı Diet Prada tarafından paylaşıldı ve moda hayranları, aksesuarların ne kadar 'pahalı' olduğunu hızlı bir şekilde yorumlarken büyükannelerinin sabit hatlı eski telefonlarına benzediği gibi yorumlar yapıldı. 

Gucci'nin 5 bin liralık İLİŞKİLİ HABERGucci'nin 5 bin liralık "ters" gözlüğü alay konusu oldu!

Ayrıca bir diğer müşteri de, "Neyin daha saçma olduğunu bilmiyorum, bunu satmaya çalışıyorlar resmen kandırıyorlar" yorumunda bulundu.

bottega veneta dudak uçuklatan kolye

Pinterest'te Paylaş
Yorumlar
2 Yorum Var
  • Ercay Yıldım 1 hafta önce Şikayet Et
    Telefon kablosunu takın kimse anlamaz
    Cevapla
  • Mevera 1 hafta önce Şikayet Et
    Eğer bunu alacak paran varsa ,İnsan böyle boş sylere para harcamamalı harcamak istiyorsanïz allah yolunda harcayın
    Cevapla