Modada en çok tercih edilen parçalarından biri olan etekler de bu yıl çiçekler satenler hakim oldu. Özellikle poplin kumaşların tercih dildiği etek modelleriyle her anınızın keyfini rahatça çıkartabilirsiniz. Farklı parçalar ve aksesuarlarla bir araya getirilen etekleri hemen hemen her alanda değerlendirebilirsiniz. En trend etek modelleri ve fiyatları

Efil efil olan etek modelleri her kadının kurtarıcı parçasıdır. Geçtiğimiz sezon hayatımıza giren saten eteklere ek olarak yazın poplin kumaşlar dahil oldu. Hızlı hazırlanabilir bir kombin olmazsa da rahatlığı garantiler. Etek kombinlerinde birden fazla parçanın bir araya gelmesi gerekir. Bu yüzden kombin oluşumu biraz zaman alır. Ancak günü kurtarır. Model ve desen çeşitliliği sayesinde davet, ofis ya da arkadaş buluşmalarına ren katar. Bunun yanı sıra günlük hayatta bile tercih edilir. 

etek modelleri

 

İLİŞKİLİ HABER2021 yılının en trend modası: Nap Dress sokaklara döküldü

BASMA ETEK MODELLERİ

Günlük etek olarak kabul edilen ve halk arasında basma etek olarak tabir edilen modeller şimdilerde tatillerin vazgeçilmezi oldu.

etek modelleri

Desenli ya da çiçekli olan bu modelleri en fazla üreten marka bu yıl ZARA oldu. Belden ayarlanabilir modeller üreten ZARA adeta en rahat seçeneği önünüze sunar. 

etek modelleri

ÖZEL DAVETLERDE SATEN ETEK

Özel davetlerde elbise ya da abiye modellerinden sıkılan daha farklı kombin arayışına girenler için saten etek ya da saten takımları önerebiliriz. Kurtarıcı kumaş olan saten hem şıklığınızı hem de davetlere farklı bir bakış açısı getirdiğinizin kanıtı olacaktır. 

etek modelleri

GÜNLÜK KULLANIM

Birden bire çıkan bir buluşma ya da tek başınıza yapacağınız bir sahil yürüyüşünde de etek rahatlığından faydalanabilirsiniz. Uzun yıllardır tercih edilmeyen lacivert renkler yaz aylarında ara ara olan renkler olarak geri döndü.

Bunun yanı sıra düz olarak kullanılan lacivertte en çok kiremit rengi çok yakışır. Bu yüzden hemen gelişen bir buluşmada krem lacivert ve kiremit rengini VESNA sizler için bir araya getirdi. 

etek modelleri

İLİŞKİLİ HABER

Ayva çekirdeğinin cilde faydaları nelerdir? Ayva çekirdeği maskesinin yapılışı ve faydası

İLİŞKİLİ HABER

İstinat duvarı nedir? istinat duvarı neden çöker? İstinat duvarının yıkılması nasıl engellenir?

BİR YORUM YAPIN 2

misafir 5 ay önce

Kadinda ne illetmis arkadas :)

Toplam 2 beğeni

mira 6 ay önce

guzel

Toplam 1 beğeni