Star TV ekranlarında yayınlanan romantik komedi dizilerinden biri olan Kazara Aşk'ta yer alan kadın oyuncuların giydiği kıyafetler merak edildi. Baş karakter olan Sude Zülal Güler'in yani Şimal'in özellikle tercih etikleri okuyucular tarafından araştırılıyor. Kazara Aşk'ta oyuncuların giydiği kıyafetler ve fiyatları

Başrollerinde Ümit Kantarcılar ve Sude Zülal Güler'in oynadığı Kazara aşk dizisindeki kıyafetleri sizler için bir araya getirdik. Dizinin başrol oyuncusu Şimal'in tercih ettiği ve yaza damga vuran kıyafet ve fiyatları merak eden izleyicilerimiz detaylarını haberimizde bulabilir. Güzelliğiyle dikkat çeken Güler'in kıyafetleri ya da muadillerini sizlerde günlük ya da gideceğiniz ortama göre tercih edebilirsiniz. 

KAZARA AŞK'TA ŞİMAL'İN KIYAFETLERİ VE FİYATLARI

şimal kıyafetleri

Şimal'in 5. bölümde Civan ile çıktığı yemekte giydiği pembe ve mor çiçekli elbise Reve De Gosse markasına aittir. Genelde bu markaya ait kıyafetler tercih ediliyor. Yukarıdaki elbisenin fiyatı 1.300 TL'dir.

şimalin 2. bölümde giydiği gömlek

2. bölümde ise Civan ile olan durumları düzeltirken dışarı alelacele çıktığında tercih ettiği gömlek ise JUST LİKE YOU markasına 1.250 TL'dir.

şimal kıyafetleri

Şimal'in son bölümde tercih ettiği alt üst takım yaptığı sarı kıyafet ise KOTON markasının ürünleri arasında bulabilirsiniz.

KOTON ÜST: 27.99 TL

KOTON ÜST: 44,99 TL

şimal kıyafetler

THE LATEST THING KIYAFET: 350 TL

şimal kıyafetler

REVE DE GOSE: 1.650 TL

İLİŞKİLİ HABER

Siyah saç rengi nasıl açılır? Doğal yollarla saç rengi açmanın yolları

İLİŞKİLİ HABER

T1 Tramvay durakları ve isimleri nedir? T1 Tramvay nerelere gidiyor, saat kaça kadar?

BİR YORUM YAPIN 0