İbrahim Tatlıses'in oğlu İdo Tatlıses ile geçtiğimiz günlerde dünya evine giren Yasemin Şefkatli, gündeme her ne kadar bu evlilikle gelse bile aslında kendisi sosyal medya fenomenidir. Modellik yapan güzel ismin sosyal medyadaki paylaşımları ve kendine has giyim tarzını sizler için radarımıza aldık. İşte prensesleri aratmayan güzelliği ve tarzıyla Yasemin Şefkatli'nin en merak edilenleri

İstek Özel Semiha Şakir Lisesi mezunu Yasemin Şefkatli 1992 yılında dünyaya geldi. Moda Tasarı mezunu olan güzel isim sosyal medyada da ayrıca oldukça bilinen biridir. Fenomen olan Şefkatli'nin kendine ait çanta ve ceket üretimi yapan markası var. Mankenlik ve modellik yapan Şefkatli'nin gelinliği çok konuşuldu. Kendine ait tasarımları giyerek sosyal medyadan reklam yapan Şefkatli'nin tarzı takipçileri tarafından oldukça beğeniliyor.

yasemin şefkatli kıyafetleri

Klasik ve spor parçaları karıştırmayı seven Şefkatli, takılarla pek arası yok gibi. Çoğunlukla çanta ve gözlük kullanan Şefkatli, son yıllarda Hollywood tarzını kullanıyor. Ofis şıklığında sizin de tercih edebileceğiniz kombinler yapan Şefkatli, farklı renk ve desenler kullanarak özgün bir tarzı ortaya çıkarmayı başardı. 

yasemin şefkatli kıyafetler

  • PEMBE CEKET BLAZEONYOU: 870.00 TL
  • YASEBAGS ÇANTA: 510.00 TL
  • YASEBAGS ÇANTA: 510.00 TL

Son 5 yıldır sık sık ünlülerde rastladığımız Hollywood tarzı aslında blazer ceket ve spor kıyafetlerin bir araya getirilmesidir. Bu kombin genç isimler arasında yer alan ilk kombin seçenekleridir. Çünkü kombin hem ofis hem arkadaş buluşması hem de davetlere uygun haline getirilebiliyor. Öte yandan Şefkatli'nin sık sık sweat tarzı rahat parçalarla günü geçirdiğini görüyoruz. 

yasemin şefkatli tarzı

Şefkatli, gelinlik tercihinde klasik bir tasarım tercih etti. Dantel ve uzun gelinlik kullanan Şefkatli, gün içinde tercih ettiği her kıyafetinde dantel detayından kaçmadı. 

yasemin şefkatli gelinlik

İLİŞKİLİ HABER

Kafa derisinde neden sivilce çıkar? Kafa derisindeki sivilceler nasıl geçer?

İLİŞKİLİ HABER

Kitap okuma köşesi dekorasyonu nasıl yapılmalıdır?

İLİŞKİLİ HABER

Sinan Akçıl verdiği kilolarla dikkat çekti

İLİŞKİLİ HABER

Yasemin Şefkatli ile İdo Tatlıses nasıl tanıştı? "Sarışın kız beni bul"

BİR YORUM YAPIN 0