Yasemin Özilhan tarzını yeniledi! Görenler hayran kaldı

Yasemin Özilhan'ın sosyal medya hesabından yaptığı son paylaşım takipçilerini şaşırttı. Özilhan, bu kez de sosyal medyada tarzıyla dikkat çekti.

Doktorlar dizisinde canlandırdığı Ela karakteriyle hafızalara kazınan ünlü oyuncu Yasemin Özilhan, evliliğinin ardından sadece kısa süreli olarak setlere dönmüştü. Her paylaşımıyla olay olan Yasemin Özilhan, yeni paylaşımıyla da adından söz ettirdi.

Son paylaşımında deri kombini ile dikkat çeken Yasemin Özilhan, beğeni ve yorum yağmuruna tutuldu.

Yasemin Özilhan stili nasıl oluşturulur? Yasemin Özilhan stilinin sırlarını açıkladıİLİŞKİLİ HABERYasemin Özilhan stili nasıl oluşturulur? Yasemin Özilhan stilinin sırlarını açıkladı

Birçok sosyal medya takipçisi, 'Bu ne güzellik', 'zerafet', 'Yasemin Hanım napıyorsunuz' gibi yorumlar yaparak beğenisini dile getirdi.

"BOTLARI 11 BİN TL"

Her giydiği konuşulan Yasemin Özilhan bu kez de uzun siyah çizmeleriyle sosyal medyayı salladı. Moda sayfalarında yapılan anketlerde pek de beğenilmeyen Isabel Marant imzalı botlarının fiyatı 11 bin TL.

Öykü Karayel'in son paylaşımı kafa karıştırdı! 'Hangisi Öykü?'

İLİŞKİLİ HABER

Öykü Karayel'in son paylaşımı kafa karıştırdı! 'Hangisi Öykü?'

BİR YORUM YAPIN 3

Cansel 10 ay önce

İşimin anlami

Ceren 10 ay önce

Gerçekden çok iyi geçiriyor yardim ediyor teşekkürler wilkinson pomad ama temizlikde çok onemli ev temizligi ve çamaşirlar

İbrahim 10 ay önce

Bilmirəm məncə alınmaz inşallah olar superccel nolar elmas gəlsin