Dört mevsim giyebileceğiniz feraceler tesettürlü kadınların kurtarıcısı haline geldi. Genel itibari ile bol kesim ve sade renklerde tercih edilen ferace modelleri üzerinize geçirip rahatlıkla dışarıya çıkabilirsiniz. Peki 2022 En zarif ferace modelleri neler? Tesettür giyimde ferace nasıl giyilir?

Ferace, tesettür giyim modasının gözdelerinden bir dış giyim ürünüdür. Ferace modelleri, kumaşları ve kusursuz dikimleriyle yok satanlar arasındadır. Tarihi eskilere dayanan ferace hem kadınlar hem de erkekler tarafından kullanılabilmektedir. Osmanlı döneminde yaygın kullanılmakta olan feraceye kadın giyiminde zenane adı verilmekte olup, erkek giyiminde merdane denilmekteydi. Rahat olmalarının dışında model türünün de çok olması kadınların tercih yapmalarına imkan tanımaktadır. Birçok modelin bulunması ile beraber birçok kadın kendi tercihine göre ferace modelleri bulabilmektedir. Sezonun en fazla tercih edilen ferace modelleri arasında; balon kol ferace modelleri yer almaktadır. Çok hoş görünen bu ferace modelleri, tesettürlü hanımların ilgi odağı olmaktadır.

PEKİ EN ZARİF YENİ SEZON FERACE MODELLERİ HANGİSİ?

Tesettür giyim bünyesinde her parçanın geniş bir beden aralığı yer alıyor. Genellikle bol olarak üretilen ferace modelleri arasında büyük beden için de geniş seçenekler bulunuyor. 

Feraceler iç göstermeyen kumaş ile siyah dışında diğer renklerde de üretiliyor. Tesettür giyim dilerseniz desenli ferace modelleri bulmak da oldukça kolay.

Büyük beden kıyafetleri kimi zaman diğer ürünlere göre daha pahalı oluyor ancak büyük beden ferace modelleri oldukça uygun fiyatlı olarak dolaplarınızda yerini alabilir. 

Armine Ferace 21KD5003 Siyah

Armine Ferace 21KD5003 Siyah / 399,90₺

Armine Pliseli Ferace 21K8501 Siyah

Armine Pliseli Ferace 21K8501 Siyah / 479,90₺

Armine Ferace 20Ka5002 Mor

Armine Ferace 20Ka5002 Mor / 449,95₺

İLİŞKİLİ HABER

En güzel bebek örgü şapka nasıl yapılır? En şık ve kolay 2021 örgü bere modelleri

İLİŞKİLİ HABER

Yakın arkadaşın düğününde ne giymeli? Yakınlık derecesine göre kıyafet seçimi

İLİŞKİLİ HABER

Kış düğün dekorasyonu nasıl yapılır? Kış düğünlerinde aksesuar seçimi nasıl olmalı?

BİR YORUM YAPIN 0