Uzun soluklu pandemi süreci ardından rahat girdiğimiz ilk bayram da hem aile görüşmeleri hem de arkadaş buluşmalarını artırmanın tam zamanı. Ancak bu süreçleri kaliteli bir hale getirmek için günler öncesinden aklınızda bulunması için rahat ve şık kombinler bir araya getirdik. Özellikle gençlerin sosyalleşeceği bu günleri değerlendirirken akıllarda soru işareti kalmaması için haberimize göz atabilirsiniz.

Ramazan ayı yerini Ramazan Bayramı'na bıraktı. Bayramlaşmalar ve akraba ziyaretlerinden sonra şimdiden yakın arkadaşlarla bir araya gelmenin heyecanını yaşayanlar için en güzel ve en kolay kombin önerilerini derledik. Yaklaşık 3 günlük tatili değerlendirmek isteyenler, hem oruç süreci hem de ondan önceki uzun süre devam eden pandemiyi atlatmak için bu zamanı fırsata çevirebilir. Durum böyleyken özellikle giyimine düşkün kadınlar arkadaş ortamlarında tercih edecekleri kıyafetlere günler öncesinden bakmaya başladı. Her zaman her yerde şık giyinmeyi tercih eden kadınlar için moda dünyasındaki çeşitli koleksiyonlar yakın arkadaşlarınıza ayıracağınız vakitlere özel de kombin oluşturmanızı sağlıyor. Havaların ısınmasıyla birlikte aynı zamanda baharla da bayramlaştığımız bu günlerde, serinliğin simgesi olan mavi tonları, özellikle tesettürlü kadınların vazgeçilmezi olan uzun eteklerle buluşunca bu gibi ortamlarda büyük ilgi görüyor.

ÜST DÜZEY KONFOR

Yandan yırtmaçlı maksi boy tunikler

Samimiyet kadar rahatlığın ve şıklığın da ön planda olması için sohbetin koyu olduğu bir arkadaş ortamında üst düzey bir konfor yakalamak gerekir. Özellikle tesettürlü kadınların vazgeçemediği ve her sezon trenlerin başında yer almayı başaran tunikler bu yıl maksi boy modelleriyle adından çok söz ettiriyor. Yandan yırtmaçlı modelleri sayesinde bol pantolonlarla iyi bir ikili olmayı başaran tunikler, doğal bir görünümü yansıtmayı unutmuyor. 

UZUN ETEKLERLE MÜTEVAZI BİR GÖRÜNÜM SAĞLA!

uzun eteklerle mütevazı bir duruş

Hasretle beklediğimiz sıcak havaların gelmesiyle birlikte yakın arkadaşlar, çay bahçeleri ya da ev oturmaları için randevulaşmaya başladı. Özellikle Ramazan ayının ardından bizi kucaklayan bayram buluşmalarında dostlarınızla sokak stillerine karışmak için baharı andıran ve güne neşe katacak olan mavi tonlarındaki etekler, desenleriyle ya da sade dokularıyla dilden dile dolaşmak için adeta can atıyor. Beyaz ya da ekru gömlekle canlandırabileceğiniz kombini, spor ayakkabıyla konfora kavuşturabilirsiniz. Tercih edeceğiniz aksesuarların uyumuyla da bayramlaşmanın tadına varabilirsiniz.

ŞIKLIĞINA SPORU DA DAHİL ET!

Şıklığına sporu da kat

İLİŞKİLİ HABERÇiftlere özel en şık bayram kombinleri! Bayram kombini nasıl yapılır?

Son zamanlarda çokça karşımıza çıkan, hem kap hem de tunik niyetine kullanabileceğiniz parçalar, şık ve sportifliğin yanı sıra mütevazı bir yansıma da bırakıyor. Arkadaşlarınızla sahil kenarında içeceğiniz bir fincan çayın, özellikle tercih edebileceğiniz beyaz gömleklerle eforsuz bir kombin oluşturarak keyfine varabilirsiniz. Sizi yansıtacak bu şık parçaların birleşimine rahatınızı bozmayacak espadril ayakkabılar da şıklığınıza katkıda bulunacaktır. 

KAPÜŞONLU PARKALARLA TARZINA TARZ KAT!

kapüşonlu parkalarla tarzını yenile

Sadece çay sohbetlerinde değil bu bayramı bir ormanda yakın arkadaşınızla yürüyüş yaparken geçirmek isteyebilirsiniz. Doğanın renklerini barındıran orman havasını omuzlarınızda hissedeceğiniz yeşil tonlarındaki bir parkayı, ekoseli gömlek ve jogger siyah pantolonla birleştirebilirsiniz. Bu etkinliğinizde dostunuzla vereceğiniz sohbet arasında üzerinizden atamadığınız konforunuzla çayınızdan bir yudum alabilirsiniz.

Peki sizin için bir araya getirdiğimiz parçaları beğendiniz mi?

İLİŞKİLİ HABER

Ramazan Bayramında nerelere gidilir? Ramazan Bayramında gezilecek yerler

BİR YORUM YAPIN 2

yenilmez umut 1 ay önce

1000 tane elmas lazim lütfen elmas gelirmi

Toplam 2 beğeni

yenilmez umut 1 ay önce

Bişey yok

Toplam 3 beğeni