Influencer Feyza Hakyemez'den ilham alabileceğiniz kombin önerileri!

Tesettür modasına dair verdiği kombin tavsiyeleriyle akıllara gelen Influencer Feyza Hakyemez, sosyal medya hesabından ilkbahar için kıyafet önerilerini sunmaya başladı. Feyza Hakyemez'in bu önerileri kadınların kombin tercihlerinde ilham olacak. İşte tesettür modasında Feyza Hakyemez'in önerileri...

Her sezon gelişerek değişen moda dünyası koleksiyonuna yeni renkler ve desenler katmaya devam ediyor. Özellikle kadın giyiminde geniş bir yelpazeye sahip olan modada tasarımcıların hayal dünyasında sınır yok. Son iki sene, pandemiyle beraber alınan kısıtlamalar doğrultusunda giyim tercihlerinde konfor ön plandaydı. Ancak moda tasarımcıları buna da el attı. Yaşam standartlarına göre şekillenen tasarımlar, artık rahatlığın yanına şıklığı da bırakıyor. Görsel uzmanları, mağaza vitrinlerinde boy gösteren mankenleri giydirirken bile modanın bu değişiminden ilham alıyor. Özellikle kadınlara çeşitli alternatifler sunan bu sektör, her tercihe ayak uyduruyor. Son zamanlarda hızla gelişen ve gelişmeye devam eden tesettür modasını kapsayan parçalar trend listelerin zirvesini görmeye başladı. Sosyal medyadaki Influencer'lar sayesinde önerilen kombinlerle tesettürlü kadınlar adını, moda tarihine altın harflerle yazdırabilir.

INFLUENCER FEYZA HAKYEMEZ'DEN İLKBAHAR YAZ KOMBİN ÖNERİLERİ!

Tesettür modasına dair verdiği kombin önerileriyle adından çokça söz ettiren Influencer Feyza Hakyemez, birbirinden farklı markalarla iş birliği yaparak tesettürlü kadınlara ilham oluyor. Her sezonun tasarımlarıyla tavsiyelerde bulunan Hakyemez, ilkbahara neşe katacak renkleri ve tasarımları da tanıtıyor. İşte Influencer Feyza Hakyemez'in ilkbahar yaz için kombin önerileri...

  • Renkli blazer takımlar;

Feyza Hakyemez

Feyza Hakyemez

OZSARICAM / Pembe Ceket: 529.00 TL

OZSARICAM / Pembe Pantolon: 279.00 TL

Gardıropların vazgeçilmez parçalarından takım halde olan blazer ceket ve pantolon ikilisi, geçtiğimiz yıllara göre bu sezon daha çok karşımızı çıkıyor. Farklı kesim ve renklerde üretilen blazer takımlar, kombin yapmaya üşenen kadınlar için kurtarıcı rol oynuyor. Influencer Feyza Hakyemez de tesettür modasında çokça kullanılan bu paralardan pembe olanını seçerek koyu bej tonlarında şal ve çantayla monokrom bir stilden çıkarmış. Hakyemez, bu sade renk kombinasyonuna, rahatlığın simgesi olan beyaz spor bir ayakkabı öneriyor.

Burcu Esmersoy laciverte bürünmüş! Lacivert ile kombin nasıl yapılır!İLİŞKİLİ HABERBurcu Esmersoy laciverte bürünmüş! Lacivert ile kombin nasıl yapılır!

  • Monogram desen şal;

İpeksi Jakar Monogram Desen Şal

İpeksi Jakar Monogram Desen Şal

MADAME POLO / İpeksi Jakar Monogram Desen Şal: 89.00 TL

Klasik görünümlü ceketlere spor bir stil kazandıran şallar, kadınların vazgeçilmez parçalarından biri. Başörtüye göre daha çok tercih edilen şallar, rahat olmasının yanı sıra özellikle kolay ve pratik olması da kadınları cezbediyor. Hakyemez bu kombiniyle, ceketin klasik yorumunu adete farklı boyutlara ulaştırmış.

Biyeli Scuba Pantolon

Biyeli Scuba Pantolon

TOUCHE / Biyeli Scuba Pantolon: 299.00 TL

Sıcak havaları renkli karşılayan  Influencer Hakyemez, kırmızı spor ceketin altına tercih ettiği bol kesim bej renkli pantolonla yine ilham oluyor. Hakyemez, iddialı olmasıyla bilinen kırmızıyı, bej ve kahve tonlarıyla birleştirerek mütevazı görünüme kazandırmış.

Gofre Elbise Fildişi

Gofre Elbise Fildişi

ATOLYEHUB / Gofre Elbise Fildişi: 529.00 TL

Eleta Abiye Bluz Etek Takım Bakır

Eleta Abiye Bluz Etek Takım Bakır

KADRİYE BAŞTÜRK / Eleta Abiye Bluz Etek Takım Bakır: 809.00 TL

BİR YORUM YAPIN 3

Denizci 2 yıl önce

Böylesi tesettürü olmaz olsun...

aksakallı 2 yıl önce

Tesetürü hep bu fitneciler bozdu.rabbim bunlardan sorsun.hadiste buyruluyor ki, fitne uykudadır,uyandırana lanet olsun.

Fehmi 2 yıl önce

Örtü iffettir. iffetin pazarlaması haramdır.

Toplam 1 beğeni