Armegeddon Time'ın 2022 Cannes Film Festivali'nde kırmızı halı şıklığı!

Amerikan dönemi drama filmi Armageddon Time’ın Cannes Film Festivali galası yapıldı. Festivalin üçüncü gününde, filmin başrol oyuncuları Anne Hathaway, Anthony Hopkins ve Jeremy Strong dikkatleri çekerken galaya katılan diğer ünlü isimlerin kırmızı halıdaki şıklıkları dikkatlerden kaçmadı.

Bu yılın en iddialı yapımlarından biri olan Armageddon Time 75. Cannes Film Festivali'nde ilk gösterimini yaptı. James Gray imzalı film, Cannes Film Festivali'nde yıldız oyuncu kadrosuyla sinema dünyasında adından çokça söz ettirdi. Yılın projesi büyük beğeni alırken galanın en dikkat çeken ismi, filmin başrol oyuncusu Anne Hathaway oldu. Beyaz parlak elbisesiyle geceye ışık olan ünlü yıldızın yanı sıra  Armageddon Time galası adeta, servet değerindeki elbiselerin yarış alanı oldu. Öte yandan gösterim öncesi filmin yönetmenliğini üstlenen Gray ve oyuncu kadrosundan Anne Hathaway, Jeremy Strong, Jaylin Webb ve Michael Banks Repeta kırmızı halıda birlikte poz verdi. 

Armageddon Time film, yazıp yöneten James Gray'in çocukluk anılarını anlatıyor.

Anne Hataway

Anne Hataway

SERVET DEĞERİNDEKİ ELBİSELER YARIŞTI!

Film ekinin yanı sıra dünyaca ünlü yıldızların bulunduğu galada özellikle Hint sinema oyuncuları Aishwarya Rai ve Deepika Padukone tüm ilgiyi üzerine topladı. İşte Armageddon Time 75. Cannes Film Festivali'nde servet değerindeki kıyafetleriyle kırmızı halıda rüzgar gibi esen ünlü isimler...

Anne Hataway

Anne Hataway

Anne Hataway geceye beyaz bir ışıltı saçan elbisesini mavi taş kolye ve yüzüğüyle canlandırmış.

Aishwarya Rai

Aishwarya Rai

Hint sinemasının tanınan simalarından Aishwarya Rai, pembe tonlarında sim ve katlanmış detaylarından çok sırtındaki balon görünümüyle davetlilerin dikkatini çekiyor.

Aishwarya Rai

Aishwarya Rai

Meryem Uzerli

Meryem Uzerli

Wilma Elles çeyiz sandığından çıkan dantellerle boy gösterdi!İLİŞKİLİ HABERWilma Elles çeyiz sandığından çıkan dantellerle boy gösterdi!

Cindy Bruna

Cindy Bruna
Cindy Bruna
Cindy Bruna

Kat Graham

Kat Graham

Sonia Ben Ammar

Sonia Ben Ammar

Armageddon Time

Armageddon Time

Armageddon Time film ekibi

Armageddon Time film ekibi

BİR YORUM YAPIN 0