Kış mevsimine uygun tesettür kombin nasıl yapılır? Tesettür giyimde kombin önerileri

Dünyada büyük bir çoğunluğun yakından takip ettiği tesettür giyimde ufak detaylarla şıklığınızı konuşturabilirsiniz. Kış mevsiminin bu güzel günlerinde göz kamaştıran birbirinden özel kombinlerle herkesin beğenisini kazanabilirsiniz. Peki en güzel tesettür kombin nasıl yapılır? İşte tüm detaylar haberimizde...

İslam inancına sahip olan kadınların giyim tarzını ifade eden 'Tesettür' kelimesi, moda dünyasını önemli ölçüde etkiliyor. Birçok markanın hazırladığı zengin koleksiyonlarla her yaş grubuna ve stile hitap eden tesettür giyimle hem şık hem de ölçülü bir görünüme sahip olmanız çok kolay. Trendlere ve mevsimlere göre değişkenlik gösteren kıyafet seçimlerinde kışa uygun bir kombin hazırlamak isterseniz doğru yerdesiniz demektir! Gelin, kış mevsimine uygun en güzel 4 tesettür giyim kombinine birlikte göz atalım. 

Şişme mont kombini nasıl yapılır? En güzel şişme mont kombinleriİLİŞKİLİ HABERŞişme mont kombini nasıl yapılır? En güzel şişme mont kombinleri

KIŞ MEVSİMİNE UYGUN TESETTÜR GİYİM KOMBİNLERİ

 • KLAS BİR DOKUNUŞ!

Tesettür giyimin vazgeçilmez detaylarından biri olan jile elbiseler, yıllar boyu stilinizin anahtar parçası olabilir. LC Waıkıkı markasına ait V yaka, deri jile elbisenin içine giyeceğiniz ekru rengindeki uzun kollu triko kazak her mekanda hızla fark edilmenizi sağlayacak. Kış günlerine oldukça uygun olan bu kombinde İnci markasına ait gümüş toka detaylı, siyah topuklu çizmeyi tercih edebilirsiniz. Çanta seçiminde ise parlak dokusuyla ön plana çıkan Çanta Park markasına ait siyah, rugan çantayı kullanabilirsiniz. Deri detaylarla görünümünüzü desteklemek isterseniz de LC Waıkıkı markasının deri görünümlü eldivenleri aradığınız şey olabilir. Sıra geldi şal seçimine! Siyahın hakimiyet kazandığı bu stilde yüzünüzü daha aydınlık kılmak için Aker markasına ait ekru renkteki eşarbı tercih etmenizi öneririz. 

Tesettür giyim önerileri

Tesettür giyim önerileri

 • LC WAIKIKI MODEST V YAKA DERİ GÖRÜNÜMLÜ ELBİSE: 499,99 TL
 • LC WAIKIKI VİSİON DİK YAKA UZUN KOLLU TRİKO KAZAK: 159,99 TL
 • İNCİ SİYAH TOPUKLU ÇİZME: 689,99 TL
 • ÇANTA PARK RUGAN SİYAH 3 BÖLMELİ ÇANTA 2085-00: 177,70 TL 
 • AKER EKRU RENK EŞARP 1080400: 299,90 TL
 • LC WAIKIKI DERİ GÖRÜNÜMLÜ ELDİVEN: 149,99 TL

 

 • SICACIK BİR GÖRÜNÜMÜN SIRRI KAHVE TONLARINDA GİZLİ!

Kış günlerinde sıcacık hissettiren triko elbiselerle kahve tonlarında bir kombin yapabilirsiniz. Bunun için Mango markasına ait perkins yakalı sütlü kahve rengindeki triko elbiseyi satın alarak işe başlayın. Bol bir yapıya sahip olan bu elbisede vücut hatlarını daha da gizlemek için Zara markasının aynı renk grubundaki uzun buklet yeleğini kullanabilirsiniz. Ayakkabı olarak ise Luvi markasına ait içi tüylü kum rengindeki botlarını tercih edebilirsiniz. Adeta bol köpüklü sütlü bir kahveyi anımsatan bu kombinde çanta olarak da Heybe's markasının iki renkli peluş dokulu çantasını kullanmanızı tavsiye ederiz. Aksesuar seçimine geldiğimizde kahve tonlarında bağlayıcı bir etki oluşturacak Koton markasının altın renkli, kalp uçlu bilekliğini kullanabilirsiniz. Şal olarak ise İpekevi markasına ait kum beji rengindeki yün ipek şalı enfes bir görünüm yakalamanızı sağlayacak. 

Tesettür giyim kombin önerileri

Tesettür giyim kombin önerileri

 • MANGO PERKİNS YAKALI TRİKO ELBİSE 37087735: 499,99 TL
 • ZARA UZUN BUKLET YELEK: 999,95 TL
 • LUVİ EAST KUM RENGİ BOT: 449,00 TL
 • HEYBE'S 2 RENKLİ PELUŞ ÇANTA: 635,00 TL
 • İPEKEVİ KUM BEJİ YÜN İPEK ŞAL: 1.560 TL
 • KOTON KALP UÇLU BİLEKLİK 3WAK70160AA: 99,99 TL

 

 • DENİM ŞIKLIĞINA ŞANS VERİN!

Dört mevsim kullanım imkanı tanıyan denim parçalarla kışa uygun bir kombin yaparak tepeden tırnağa 'denim'e bürünebilirsiniz. Bunun için Stradıvarıus markasına ait bilekleri örten kot etek ve Zara markasına ait uzun kollu denim ceketi bir arada kullanabilirsiniz. Bütünlüğü korumak için Zara markasına ait sivri burun, denim çizmeleri bu kombinde tercih edebilirsiniz. Kot mavisini anımsatan Tekstilland markasına ait şal ise bu kombinde harika duracaktır. Çanta olarak da  Zara markasının zımbalı, denim kol çantasını kullanabilirsiniz. Gümüş renkteki zımbalara vurgulamak için Ervalina markasına ait 6'lı gümüş rengi yüzüklerle son dokunuşu yapabilirsiniz.

Tesettür giyim kombin önerileri

Tesettür giyim kombin önerileri

 • STRADIVARIUS UZUN DENİM ETEK: 559,95 TL
 • ZARA DENİM CEKET 4365/270: 599,95 TL
 • ZARA DENİM ÇİZME 1010/010: 1.899,00 TL
 • TEKSTİLLAND JAZZ ŞAL (KOT MAVİ): 69,90 TL
 • ZARA ZIMBALI DENİM KOL ÇANTASI: 799,95 TL
 • ERVALİNA 6'LI DÜĞÜM YÜZÜK SETİ ERV59-0666: 39,94 TL

 

 • KAHVE VE BORDO VURGUSU!

Son kombinimizde koyu tonların ön planda olduğu parçaları bir arada kullandık. Trendyolmilla markasına ait siyah düz pantolon ve LC Waıkıkı markasına ait bordo renkli, balıkçı yaka uzun kollu triko kazak ile görünümünüzün genel hatlarını belirleyin. Ardından Stradıvarıus markasına ait içi suni kürklü biker ceket ve LC Waıkıkı markasına ait koyu kahve rengindeki çorap botla kombininizi destekleyin. Son aşamada ise İnci markasının Juliet isimli bordo çapraz çantasını tercih edebilirsiniz. Şal seçiminde de benzer tonları yakalamak amacıyla Faral markasına ait bordo renkli ipek şalı rahatlıkla kullanabilirsiniz. 

Tesettür giyim kombin önerileri

Tesettür giyim kombin önerileri

TRENDYOLMİLLA SİYAH DÜZ PANTOLON TWOAW22PL0066: 187,99 TL
LC WAIKIKI BASİC YARIM BALIKÇI YAKA TRİKO KAZAK: 116,99 TL
STRADIVARIUS İÇİ SUNİ KÜRKLÜ BİKER CEKET 05759424: 1.299 TL
LC WAIKIKI STEPS TOPUKLU ÇORAP BOT: 599,99 TL
FARAL MISIRLI İPEK ŞAL: 499,00 TL
İNCİ JULİET BORDO ÇANTA: 259,99 TL

Recep ayında yapılacak istiğfar ve dualar! Receb ayının fazileti nedir? Recep ayı ibadetleri

İLİŞKİLİ HABER

Recep ayında yapılacak istiğfar ve dualar! Receb ayının fazileti nedir? Recep ayı ibadetleri
Canan Karatay'dan öksürük krizlerini geçiren karbonat kürü!

İLİŞKİLİ HABER

Canan Karatay'dan öksürük krizlerini geçiren karbonat kürü!

BİR YORUM YAPIN 0