2023 tesettür sade gelinlik modelleri nelerdir? Modern ve zarif tesettür gelinlik modelleri

2023 Sonbahar/ Kış tesettür nikah elbiseleri, düğününde yalın ve zarif bir görünüm tercih etmek isteyenler için hem iyi bir alternatif sağlıyor hem de özel fotoğraf çekimi yaptıracaklar için de güzel bir seçenek haline geliyor. Düğün gününde hem nostaljik hem de romantik bir görünüm isteyen fakat seçenekler arasında kaybolan tüm gelin adayları için en popüler tesettür nikah elbiselerini bir araya getirdik.

Nikah törenlerinde tesettüre uygun nasıl bir elbise seçilmesi gerektiği, süreç içerisinde gelin için çok stresli bir hale gelebiliyor. Her şeyin aynı anda koordine edilmeye çalışıldığı bu özel zamanda gelinin kıyafet seçimi genellikle nikaha yakın bir tarihe bırakılabiliyor. Damat için standart takım elbise ve gömlek kombinasyonları yeterli olabiliyorken maalesef kadınlar için durum böyle değil. Hem nikah elbiselerindeki çeşitliliğin çok olması hem de kişinin kendi istediğini tam olarak belirleyememesi süreç içerisinde strese ve karmaşıklığa neden oluyor. Elbise tercihlerinin aceleye gelmesiyle de çoğu gelin, bu özel günde yanlış kıyafet mağduru olabiliyor. 2023 Sonbahar/ Kış sezonu tesettür nikah elbiseleri minimal ve zarif bir tarz sunarak bu mağduriyetin önüne geçmeyi hedefliyor. İşte 2023 Sonbahar/ Kış sezonu trend tesettür nikah elbisesi modelleri...

Nikahta ne giyilir? Nikah elbisesi ve kombin önerileriİLİŞKİLİ HABERNikahta ne giyilir? Nikah elbisesi ve kombin önerileri

  • SADELİĞİN ZARAFETİ  - PERA

House Of Zarif  Pera Model Nikah ve Çekim Elbisesi

House Of Zarif Pera Model Nikah ve Çekim Elbisesi

Minimal tutulan detaylar ile gelin adayları için saf güzelliği temsil eden Pera nikah elbisesi, yüksek kalite double krep kumaş ile tasarlanmıştır. Eteklerinde kullanılan ipek saten ve üst bedende kullanılan double krep kumaş astar hoş bir bütünlük sağlayarak vücutta bütüncül bir görünüm sağlar. 

Pera Model Nikah ve Çekim Elbisesi

Pera Model Nikah ve Çekim Elbisesi

Kol ve ön kısmına katılan detaylar ile vintage görünümün sağlandığı Pera nikah elbisesi, ismini İstanbul'un sokaklarından alıyor. Zarafetini ve sadeliğini ön planda tutarak vücut hatlarına ve duruşuna odaklanılmış tasarım, nikah törenleri için ideal bir seçenek olarak sunuluyor. Eğer sizde zarifliğini ön plana taşımak istiyorsanız başörtü tasarımınızda kullanacağınız krep kumaş ve birkaç aksesuar ile bu görünümü House Of Zarif markasından elde edebilirsiniz.

House Of Zarif / Pera Model Nikah ve Çekim Elbisesi: 12.500TL

  • ÇABASIZ GÜZELLİK - ELFİE

MyRentalDress Elfie Model Nikah Elbisesi

MyRentalDress Elfie Model Nikah Elbisesi

Zarif duruşunun yanı sıra işlemeleriyle de ortaya çıksın, görünümünüzde minimal bir hoşluk katsın isterseniz tercih edebileceğiniz bir diğer gelinlik modeli de Elfie. Eğer armut veya kum saati vücut tipine sahipseniz içinde hem rahat hissedebileceğiniz hem de şık ve zarif bir görünüm elde edebileceğiniz bohem tarzındaki gelinlik modeli sizin için iyi bir seçenek olabilir.

Elfie Model Nikah Elbisesi

Elfie Model Nikah Elbisesi

Çaba göstermeden birkaç dokunuş ile kendini ortaya çıkaran Elfie modeli,  dantel detayları ve işlemeleriyle doğal bir şıklık elde etmenizi sağlıyor. Bohem tarzındaki bu gelinlik aynı zamanda prenses model elbise seven gelin adayları için de kurtarıcı bir seçenek haline geliyor. 

MyRentalDress / Elfie Model Nikah Elbisesi: 5.000 (Kiralama Bedeli)

  • ŞIK VE RAHAT - BEBLUE

Beblue Sedef Saten Konbini

Beblue Sedef Saten Konbini

Geleneksel düşüncelerin aksine günümüzde elbiselerden ziyade takımlar da nikah ve çekimlerde oldukça tercih edilen bir seçenek haline geldi. Daha uygun fiyatlı bir gelinlik arayışında olan gelin adayları için takım modelleri, alternatif bir seçenektir. Hem etek hem de pantolon/ ceket seçenekleri sunan takım modeller, gelin adayının tercih ettiği görünüm ile çeşitlilik gösterebilir. Son zamanlarda da popülerlik kazanan saten etekler ile yapılan takım modellerinin kumaş tercihi ayırt edici önemli bir özelliktir. Saf saten kumaş gün içerisinde rahatsız edebilecekken %100 Viskon kumaşın tercih edilmesi rahat bir kullanım sunar. Sedefli kumaş görünümü sanılanın aksine gün içerisinde sizi ayırt edilir kılacaktır. 

Beblue / Sedef Saten Etek: 999,90 TL
Beblue / Sedef Saten Bluz: 899,90 TL

  • MODERN ZAMANIN VİKTORYA GELİNLİK MODELİ - VİOLA

House Of Zarif Viola Model Nikah ve Çekim Elbisesi

House Of Zarif Viola Model Nikah ve Çekim Elbisesi

Eski zamanların getirdiği zarafet günümüzdeki fotoğraf karelerini çok daha anlamlı kılarak adeta geçmişe götürüyor. Vintage gelinlik modellerinin kattığı atmosfer ile yapılan çekimler çok daha nostaljik çok daha duru. Viola gelinlik modeli, tamamen bu düşünceyi savunuyor. Yüksek kalite double krep kumaş ile tasarlanan Viola gelinlik modeli, kollarında kullanılan hacimli ve gramajı yüksek kumaşlar sayesinde gelinin duru güzelliğini ortaya çıkarıyor. Eteklerindeki ipek saten kumaşın verdiği detaylar ile Viola gelinlik modeli nostalji seven gelin adaylarını bir araya getiriyor. 

 Viola Model Nikah ve Çekim Elbisesi

Viola Model Nikah ve Çekim Elbisesi

Gösterişsiz ve yalın detayların yer verildiği gelinlik tasarımı, vintage görünümüyle birlikte bazı değerlere anlam katarken anıları da geçmişe götürüyor. 

House Of Zarif / Viola Model Nikah ve Çekim Elbisesi: 15.000 TL

  • ROMANTİK VE GÖZ ALICI - MANUKA

Manuka Taşlı Organze Abiye Elbise Modeli

Manuka Taşlı Organze Abiye Elbise Modeli

Tüm naifliğinin yanı sıra taşlı organze abiye modeli, inci ve taş detayları ile tasarımlar arasında farklılık gösteriyor. Organze kumaş yapısı sayesinde parlak bir görünüme sahip olan gelinlik modeli oldukça romantik bir seçenek. Hem bulunduğu yerde kendini belli etsin hem de abartısız, naif bir görünümü olsun istiyorsanız bu gelinlik modeli iyi bir seçenek olabilir. 

Taşlı Organze Abiye Elbise Modeli

Taşlı Organze Abiye Elbise Modeli

Ekru rengindeki modelin eteklerindeki organze tül yapısı sayesinde tarlatan giymeden de istediğiniz kabarık görüntüyü elde edebilirsiniz. 

Manuka / Taşlı Organze Abiye Elbise (Ürün Kodu : M-2158-02) : 1.799,90 TL 

Runner nedir? Runner nasıl kullanılır? Runner modelleri nelerdir?

İLİŞKİLİ HABER

Runner nedir? Runner nasıl kullanılır? Runner modelleri nelerdir?
Gelin saçında yeni trendler neler? 2023 Gelin saç modelleri

İLİŞKİLİ HABER

Gelin saçında yeni trendler neler? 2023 Gelin saç modelleri

BİR YORUM YAPIN 0