Yeni Pinterest trendi: Vanilla Girl!

Klasik bir tat ve kokuya sahip olan vanilyadan esinlenerek adlandırılan Vanilla Girl akımı, yalın ve doğal görünümlere dikkat çekerek kombinlerde feminen bir tarz oluşturuyor. Kadının özünde doğallığıyla güzel olduğunu vurgulayarak moda dünyasında dikkat çeken Vanilla Girl akımı, aynı zamanda sosyal medyada da oldukça popüler. Peki, Vanilla Girl akımı nedir? Vanilla Girl akımı nasıl yapılır?

Sosyal medyanın etkisiyle son dönemlerde oldukça popülerlik kazanan Vanilla Girl akımı, moda dünyasında bilinenin aksine minimalizmi ve doğal güzelliği ön plana çıkarmayı hedefliyor. Sade ve yalın bir güzellik anlayışını benimseyen Vanilla Girl akımı, kombinlerde de yumuşak renklere ve minimalliğe yer veriyor.  Özellikle Pinterest uygulamasına oldukça popüler olan  Vanilla Girl akımı, genellikle açık renkli ve minimal parçalar ile oluşturuluyor. Giyim estetiğinde sadelik ve zarafetin önemine dikkat çeken Vanilla Girl akımı, bu yalın parçalara aynı zamanda feminen bir tarz katılması gerektiğini vurguluyor. Bu özellikleri bir arada taşıması sebebiyle de herkes tarafından sevilen ve ilgi çeken bir hal alıyor. Peki, Vanilla Girl akımı nasıl yapılır? Vanilla Girl kombinleri için gerekli parçalar nelerdir? İşte, detaylar...

2023 Sonbahar/kış trendi kovboy çizmeler nasıl kombinlenir?İLİŞKİLİ HABER2023 Sonbahar/kış trendi kovboy çizmeler nasıl kombinlenir?

PİNTEREST TRENDİ: VANİLLA GİRL!

  • ​AÇIK RENKLİ KAZAKLAR:

Vanilla Girl akımı parçaları

Vanilla Girl akımı parçaları

Aksesuar seçeneklerinin çokluğu ve tarzının yalın ve zarif bir görünüm sunmasıyla ön plana çıkan Vanilla Girl akımında açık renkli kazaklar oldukça kullanışlı bir seçenek. Triko ve yün gibi kumaş seçenekleriyle değerlendirebileceğiniz açık renkli kazakları, sonbahar sezonunda da kullanarak aniden değişen hava şartlarına uyum sağlayabilirsiniz. Kumaş, triko veya denim pantolon ve etekler ile tercih edebileceğiniz açık renkli kazakları, ince ve zarif tasarımlara sahip aksesuarlar ile tamamlamayı unutmayın!

  • YAKASI, KOLU SUNİ KÜRKLÜ KIYAFETLER:

Vanilla Girl akımı kombinleri

Vanilla Girl akımı kombinleri

Beyaz gömlekler, düz renk bluzlar, minimal kesim elbiseler ve klasik pantolonların sıra kol veya yakasında bulunan suni kürklü bluzları ile de oldukça sevilen Vanilla Girl akımı, zamansız parçalara vurgu yapmaya devam ediyor. Doğal ve sade bir yaklaşımına feminen bir tarz katan Vanilla Girl akımında birçok renk seçeneğiyle suni kürklü bluzları tercih edebilir, açık renkli denim pantolonlar ile kombinlerinizde değerlendirebilirsiniz. 

  • PELUŞ, SUNİ KÜRKLÜ MONTLAR:

 Vanilla Girl kombinleri suni/peluş montlar

Vanilla Girl kombinleri suni/peluş montlar

Moda dünyasında oldukça sık kullanılan suni/peluş montlar, bu sezon da kombinlere romantik bir ambiyans katmaya devam ediyor. Sempatik görünümünün yanı sıra kombinleri çok daha konforlu ve sıcak bir hale getiren suni/peluş montlar, Vanilla Girl kombinlerinin vazgeçilmez bir parçası haline geliyor. Birçok farklı model seçeneğiyle oldukça sevilen suni/peluş montları açık renkli modelleri ile tercih ederek Vanilla Girl kombinlerinizde kullanabilirsiniz. 

  • UGG BOTLAR:

UGG Botlar

UGG Botlar

2000'lerin güçlü ruhunu çağrıştıran UGG botlar yenilenmiş modelleri ile yeniden sezonun trendi haline geliyor. Bej, siyah, taba ve kahverenginden haki rengine kadar birçok renk seçeneği sunan UGG bot modelleri yeni sezonda mini olarak da sunuluyor. Sıcak tutması ve konforlu yürüyüş alternatifi sağlamasıyla ön plana çıkan UGG bot modelleri, yenilenmiş mini modelleri ile aynı konforu ve deneyimi sunarken aynı zamanda Vanilla Girl kombinlerinde de ön plana çıkmasına olanak sağlıyor. 

  • MİNİMAL TAKILAR:

 Vanilla Girl akımı nasıl yapılır

Vanilla Girl akımı nasıl yapılır

Özellikle Vanilla Girl kombinlerinde sıklıkla tercih edilen inci detaylı takılar, sanılanın aksine yalnızca gold parçalar ile değil gümüş takılar ile de kombinlenebiliyor. Özellikle jean kıyafetler ile oldukça hoş bir görünüm sağlayan gümüş takılar, inci modeller ile eşleştirilerek Vanilla Girl akımında ön plana çıkan yalın görünümü elde etmenizi sağlıyor. Gümüş, gold ve inci takı modellerinin yanı sıra birçok takı modelini de kullanabileceğiniz Vanilla Girl kombinlerinde önemli olan takılarınızın kombinlerinizin önüne geçmemesidir.  Minimal bir görünümde kullanacağınız takı modelleri sayesinde Vanilla Girl akımındaki yalın ve doğal görünümünüzü pekiştirebilirsiniz. 

  • PELUŞ KULAKLIKLAR:

Vanilla Girl akımı peluş kulaklıklar

Vanilla Girl akımı peluş kulaklıklar

Soğuk havaların gelmesiyle şapka kullanmak istemeyen kişiler için alternatif bir görünüm sunan peluş kulaklıklar, hem konforu hem de sıcak tutması sebebiyle oldukça sık tercih ediliyor. Vanilla Girl akımını seven birçok moda ikonunda da görebileceğiniz peluş kulaklıklar ise kombinlere kattığı estetik görünümler sayesinde sıcak ve konforu sağlamasının yanı sıra Vanilla Girl akımını da tamamlayıcı hale geliyor. Çeşitli model ve renklerle tercih edebileceğiniz peluş kulaklıkları açık renkler ile kombinleyerek Vanilla Girl akımına uyum sağlayabilirsiniz!

Devlet gözlük için ne kadar para ödüyor? 2023 SGK gözlük parası ne kadar Devlet destekli gözlük

İLİŞKİLİ HABER

Devlet gözlük için ne kadar para ödüyor? 2023 SGK gözlük parası ne kadar Devlet destekli gözlük
Muhafazakar otellerde erken rezervasyon fırsatlarını kaçırmayın

İLİŞKİLİ HABER

Muhafazakar otellerde erken rezervasyon fırsatlarını kaçırmayın
Meryem Türk Yasemin.com - Editör
Yasemin - Meryem Türk

Editör Hakkında

Üsküdar Üniversitesi’nden çift anadal programıyla 2022 yılında mezun oldu. Eğitim hayatı boyunca çeşitli marka ve reklam ajanslarında metin ve senaryo yazarı olarak görev aldıktan sonra 2021 yılında internet haberciliğine başladı. Pek çok özel haber ve röportaja imza attı. Kariyer hayatına Kanal 7 Medya Grubu bünyesinde yer alan Yasemin.com kadın sitesinde İçerik Editörü olarak devam etmektedir.

BİR YORUM YAPIN 0