66. Grammy Ödülleri'nde olay oldu! Doja Cat'ten Dilara Fındıkoğlu dövmesi

66. Grammy Ödül töreni, geçtiğimiz akşam ihtişamlı bir tören ile Los Angeles'ta gerçekleştirildi. Hem kırmızı halı görünümleri hem de ödül sahipleri ile oldukça dikkat çeken gecede dünyaca ünlü şarkıcı Doja Cat'in görünümü olay oldu.

Geçtiğimiz akşam düzenlenen 66. Grammy Ödül töreni ünlü isimlerin görünümleri üzerine bir kez daha gündem oldu. Kırmızı halıya Türk- İngiliz tasarımcıya ait olan bir elbise ile katılan dünyaca ünlü şarkıcı Doja Cat, görünümüyle çok konuşulan isimler arasındaydı. 

Doja Cat

Doja Cat

TASARIMCISININ İSMİNİ ALNINA YAZDIRDI!

En İyi Pop Solo Performansı, En İyi Melodik Rap Performansı ve En İyi Rap Şarkısı ödüllerine aday gösterilen isimler arasında yer alan Doja Cat, ödül törenine Dilara Fındıkoğlu imzalı şeffaf korse elbisesi ve vintage model gözlükleriyle katıldı. Hit olan birçok şarkısına rağmen aday gösterildiği alanlardan ödül alamayan ünlü şarkıcı, bu kez tasarım elbisesi ile dikkatleri üzerine topladı. Vücudunun her yerindeki çok sayıda geçici dövme kullanan ünlü isim 66. Grammy Ödül töreni için alnına elbisesinin tasarımcısı Dilara Fındıkoğlu'nun ismini yazdırdı.

Doja Cat

Doja Cat

SOSYAL MEDYADAN BÜYÜK TEPKİ ALDI!

Geçici dövme olduğu düşünülen yazıyla kısa süre içerisinde gündem olan ünlü şarkıcı Dilara Fındıkoğlu dövmesi ile çok konuşuldu. Dilara Fındıkoğlu ise Doja Cat'in fotoğrafını 'Kız Kardeşlik' notunu düşerek sosyal medya hesabından paylaştı.

İşte, dünyaca ünlü şarkıcının Dilara Fındıkoğlu dövmesi...

Doja Cat 66. Grammy Ödül Töreni

Doja Cat 66. Grammy Ödül Töreni

Doja Cat 66. Grammy Ödül Töreni

Doja Cat 66. Grammy Ödül Töreni

Karsu depremde birçok akrabasını kaybetmişti! Şimdi ise Hatay'da yeni umutlar çoğaltmak istiyor

İLİŞKİLİ HABER

Karsu depremde birçok akrabasını kaybetmişti! Şimdi ise Hatay'da yeni umutlar çoğaltmak istiyor

ETİKETLER

Meryem Türk Yasemin.com - Editör
Yasemin - Meryem Türk

Editör Hakkında

Üsküdar Üniversitesi’nden çift anadal programıyla 2022 yılında mezun oldu. Eğitim hayatı boyunca çeşitli marka ve reklam ajanslarında metin ve senaryo yazarı olarak görev aldıktan sonra 2021 yılında internet haberciliğine başladı. Pek çok özel haber ve röportaja imza attı. Kariyer hayatına Kanal 7 Medya Grubu bünyesinde yer alan Yasemin.com kadın sitesinde İçerik Editörü olarak devam etmektedir.

BİR YORUM YAPIN 1

Tepki 3 hafta önce

Ahlaksızlık artık sizin ahlakınız haline geldi..!?