Hande Erçel ile Yasemin Özilhan'ın benzerliği olay oldu! "Tatilleri bile..."

Geçtiğimiz Eylül ayında yayınlanmaya başlayan 'Bambaşka Biri' dizisinin başrol oyuncusu Hande Erçel, dizinin final kararının ardından soluğu yurt dışında almıştı. Sosyal medya hesaplarından seyahatlerine dair sık sık paylaşımda bulunan ünlü oyuncu, bu kez Yasemin Özilhan'ın daha önce yaptığı kombinleri benzer atmosferlerde tekrarlaması üzerine gündeme geldi.

Yer aldığı yapımlarda gösterdiği oyunculuk performansları ile oldukça geniş bir hayran kitlesine sahip olan ünlü oyuncu Hande Erçel, sosyal medya paylaşımlarıyla gündeme gelmeye devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde Doğu Afrika'da bulunan Mauritius Adası'na tatile giden ünlü oyuncu, sosyal medya hesabından tatiline ilişkin görüntüleri paylaştı. Ünlü oyuncu bu kez seyahati ile değil tatilde giydiği bir elbise ile gündeme geldi. 

Paylaşmalara doyamadı! Yasemin ÖzilhanİLİŞKİLİ HABERPaylaşmalara doyamadı! Yasemin Özilhan'ın Maldivler'de giydiği elbise olay oldu

BENZER ELBİSEYLE AYNI POZLARI VERDİ!

Gelinliği andıran uzun elbisesiyle okyanus kıyısında poz veren Hande Erçel, pozları ve elbisesiyle ünlü oyuncu Yasemin Özilhan'a benzetildi. Geçtiğimiz haftalarda eşi ve çocuklarıyla Maldivler'e tatile giden Yasemin Özilhan, Hande Erçel'in giydiği elbiseyle neredeyse aynı olan farklı bir elbiseyle paylaşımda bulunmuştu. Okyanus kıyısında benzer elbiseler ile poz veren ünlü ikili, Hande Erçel'in yeni paylaşımı üzerine sosyal medyada gündem oldu. 

Hande Erçel

Hande Erçel

SOSYAL MEDYADA TARTIŞMA KONUSU OLDU!

Paylaşımları üzerine tarzı ve fiziğiyle büyük beğeni alan Hande Erçel, Yasemin Özilhan'ın paylaşımlarını taklit ediyor olup olmaması üzerine sosyal medyada tartışma konusu oldu. Ünlü oyuncunun paylaşımına "Taklit ettiğini belli etme bari", "Bu kadar benzer olması şaka mı?", "Gözlüğü elbisesi takıları hadi bunları bırak mekan bile benziyor" şeklinde binlerce yorum geldi. 

İşte, Hande Erçel ve Yasemin Özilhan'ın o paylaşımları...

Hande Erçel

Hande Erçel
Hande Erçel
Hande Erçel
Hande Erçel
Hande Erçel
Yasemin Özilhan
Yasemin Özilhan
Yasemin Özilhan
Yasemin Özilhan

Aynı kombini Yasemin Özilhan da yapmıştı! Hande Erçel bu kez pişti oldu

İLİŞKİLİ HABER

Aynı kombini Yasemin Özilhan da yapmıştı! Hande Erçel bu kez pişti oldu
Kırmızı halıyı gören kuryeden podyum yürüyüşü! Sosyal medyada viral oldu

İLİŞKİLİ HABER

Kırmızı halıyı gören kuryeden podyum yürüyüşü! Sosyal medyada viral oldu
Meryem Türk Yasemin.com - Editör
Yasemin - Meryem Türk

Editör Hakkında

Üsküdar Üniversitesi’nden çift anadal programıyla 2022 yılında mezun oldu. Eğitim hayatı boyunca çeşitli marka ve reklam ajanslarında metin ve senaryo yazarı olarak görev aldıktan sonra 2021 yılında internet haberciliğine başladı. Pek çok özel haber ve röportaja imza attı. Kariyer hayatına Kanal 7 Medya Grubu bünyesinde yer alan Yasemin.com kadın sitesinde İçerik Editörü olarak devam etmektedir.

BİR YORUM YAPIN 0