Fahriye Evcen siyahlara büründü! Elbisesi göz kamaştırdı

İki çocuk annesi Fahriye Evcen büyük oğlu Karan'ın doğum gününde giydiği kıyafetle gündem oldu. Siyah elbisesiyle poz veren güzel oyuncu sosyal medyada çok beğenildi.

2019'da oğulları Karan'ı kucaklarına alan Fahriye Evcen ile Burak Özçivit, 18 Ocak 2023'te Kerem'in doğumuyla ikinci kez anne ve baba olma mutluluğunu yaşamıştı. Eşi Burak Özçivit ve 2 oğlu ile sık sık paylaşım yapan güzel oyuncu Fahriye Evcen, büyük oğlu Karan'ın 5 yaşına girmesiyle doğum günü partisi hazırladı. Evcen, siyah elbisesiyle çok beğenildi.

SOSYAL MEDYADA GÜNDEM OLDU

Evcen, son olarak siyah elbisesi ile verdiği pozu takipçilerinin beğenisine sundu. Oldukça zarif görünen Fahriye Evcen'in paylaşımı beğeni ve yorum yağmuruna tutuldu. İşte Fahriye Evcen'in beğeni toplayan o paylaşımları...

Fahriye Evcen siyah elbisesiyle

Fahriye Evcen siyah elbisesiyle

52 yaşındaki İpek Tuzcuoğlu’ndan şaşırtıcı imaj değişimi! İpek Tuzcuoğlu'nun son hali

İLİŞKİLİ HABER

52 yaşındaki İpek Tuzcuoğlu’ndan şaşırtıcı imaj değişimi! İpek Tuzcuoğlu'nun son hali

ETİKETLER

Gülşah Kerimoğlu Yasemin.com - Şef Editör
Yasemin - Gülşah Kerimoğlu

Editör Hakkında

Üsküdar Üniversitesi Yeni Medya ve Gazetecilik bölümünden 2019 yılında onur öğrencisi olarak diplomasını aldı. Okul gazetesinde birçok habere ve röportaja imza attı. Kanal 7 Medya Grubu bünyesinde Haber 7 ve Yasemin.com’da staj yaptı. Anadolu Ajansı’nda gönüllü stajyerlik yaptı. Yasemin.com’da mesleğe ilk adımını attı. 2019 yılında Kanal 7 Medya grubu bünyesinde yer alan Yasemin.com kadın sitesinde İçerik Editörü olarak çalışmaya başladı. Burada pek çok özel habere imza attı, kategori bazında SEO içerikler oluşturdu. 2023 yılında Yasemin.com'da Şef Editör olarak görev yapmaktadır.

BİR YORUM YAPIN 0