Yasemin Özilhan'dan olay olan paylaşım! Elbisesinin değeri hayrete düşürdü

Bir dönemin reyting rekorl​arı kıran dizisi Doktorlar'da 'Ela' karakteriyle tanınan Yasemin Özilhan, sosyal medya paylaşımlarıyla gündeme gelmeye devam ediyor. Lüks yaşantısına dair sosyal medya hesaplarından sık sık paylaşım yapan Yasemin Özilhan, bu kez kombiniyle dikkat çekti. Ünlü oyuncu elbisesinin fiyatıyla sosyal medyada gündem oldu.

Sosyal medya hesaplarından yaptığı paylaşımlar ile adından sık sık bahsettiren ünlü oyuncu Yasemin Özilhan, iş adamı İzzet Özilhan ile evliliğinin ardından oyunculuk kariyerine ara vermişti. Geçtiğimiz günlerde giydiği bir kombini sosyal medya hesabından paylaşan ünlü oyuncunun kıyafeti için ödediği ücret ortaya çıktı. 

Yasemin Özilhan

Yasemin Özilhan

YALNIZCA ELBİSESİNİ ÖN PLANA ÇIKARDI!

ELİF CIĞICIOĞLU markasına ait özel tasarım elbisesini balerin model topuzuyla kullanan ünlü oyuncu, kalın bantlı açık model ayakkabıları ve aksesuarsız görünümüyle elbisesindeki detayları ön plana çıkardı. Oldukça soft tonlarda tercih ettiği makyajı ve nude ojeleri ile görünümüne zariflik katan Yasemin Özilhan, paylaşımından kısa bir süre sonra sosyal medyada merak konusu oldu. Ünlü oyuncunun ELİF CIĞICIOĞLU imzalı elbisesinin 25.000,00 TL değerinde olduğu öğrenildi. 

İşte, ünlü oyuncunun o paylaşımları...

Yasemin Özilhan

Yasemin Özilhan
Yasemin Özilhan
Yasemin Özilhan

Meryem Türk Yasemin.com - Editör
Yasemin - Meryem Türk

Editör Hakkında

Üsküdar Üniversitesi’nden çift anadal programıyla 2022 yılında mezun oldu. Eğitim hayatı boyunca çeşitli marka ve reklam ajanslarında metin ve senaryo yazarı olarak görev aldıktan sonra 2021 yılında internet haberciliğine başladı. Pek çok özel haber ve röportaja imza attı. Kariyer hayatına Kanal 7 Medya Grubu bünyesinde yer alan Yasemin.com kadın sitesinde İçerik Editörü olarak devam etmektedir.

BİR YORUM YAPIN 0