Burcu Esmersoy'un 15 milyon TL'lik saat koleksiyonu! Bir yenisini daha ekledi

Durmak nedir bilmeden çalışan Burcu Esmersoy, parasını saate yatırıyor. Esmersoy, lüks saat koleksiyonuna bir yenisini daha eklediği ortaya çıktı.

Sunuculuk yapan 47 yaşındaki Burcu Esmersoy, sosyal medyada en çok para kazanan ünlüler arasında yer alıyor. Kazanımlarıyla sürekli yatırım yaparak gündeme gelen güzel sunucu, gayrimenkullerin yanı sıra aldığı pahalı saatlerle de çok konuşuluyor.

Esmersoy, saat koleksiyonuna bir yenisini daha ekledi. 130 bin Euro yani yaklaşık 4 milyon 500 Bin TL değerinde 'Audemars Piguet Royal Oak Chronograph Black Ceramic' marka saat alan Esmersoy, servet değerindeki saatiyle havasını attı.

BURCU ESMERSOY'UN SAAT KOLEKSİYONUNDA NELER VAR?

Lüks saat tutkunu olan Esmersoy'un saat koleksiyonunda; 200 bin Dolar'lık Patek Philippe Nautilus, 60 bin Euro'luk Rolex Oyster Perpetual, 40 bin Dolar'lık Rolex Oyster, 12 Bin Euro'luk Rolex Air King ve 130 bin Euro'luk Audemars Piguet Royal Oak marka saatler bulunuyor. Burcu Esmersoy'un saat koleksiyonu ise değeri ise adeta dudak uçuklatıyor. Esmersoy'un bu tutkusunun toplan değeri 15 milyon TL'yi buldu.

Türkiye'de en çok kullanılan soy adları belli oldu! Sizin soyadınız kaçıncı sırada?

İLİŞKİLİ HABER

Türkiye'de en çok kullanılan soy adları belli oldu! Sizin soyadınız kaçıncı sırada?
Busenur Karakaya Yasemin.com - Yayın Koordinatörü ve İçerik Sorumlusu
Yasemin - Busenur Karakaya

Editör Hakkında

2015 yılında Kanal 7 Medya Grubu'nun Haber7.com bünyesinde stajyerlik yaptı. 2016 yılında Haber7.com Kurumsal İletişim Sorumlusu olarak mesleğe ilk adımını atarak sonrasında İçerik Editörü ve Sosyal Medya Uzmanı olarak görev aldı. 2018 yılında yeni kurulan Yasemin.com Kadın Sitesinde önce SEO editörü sonrasında Haber Şefi olarak görev yaptı. 2021 yılında Yasemin.com'un Yayın Koordinatörü ve İçerik Sorumluluğu ünvanını alarak çalışmalarına devam ediyor.

BİR YORUM YAPIN 7

Hakan 1 ay önce

Dünya malı deyilmi hic degeri yok eger okişi imam üzeri deyilse vayhaline Allah bizi imanla ölmeyi nasip etsin

Kürşat bey 1 ay önce

ölünce saatler duracak garantisi bitmeden bakımını yaptır burcu apla

Selim 1 ay önce

40 saatten biri zekat olarak verilmeli. 38 tanesi Filistin'e yardım(şu an öyle gerekiyor) Sonuncu saati koluna takabilir. Helal olsun.

Apdulhamid 1 ay önce

Zekâtını verelim inseALLAH Burjuhanim . Biri haricindekilerin zekadini DUNYANİN YARATİCİSİ VE TEK EN BUYUK SAHİBİ EMREDİYOR.kulak dıkamiyalim

mert 1 ay önce

alinan degerli saatleri ayni gün satmak istesen yari fiyatini alam,azsin

Yorumların Tümünü Okuyun