Canan Karatay en sağlıklı yemeği açıkladı!

05 Mayıs 2018, 16:36
Canan Karatay en sağlıklı yemeği açıkladı!

Ünlü İç Hastalıklar ve Kardioloji Uzmanı, Prof. Dr. Canan Karatay Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz'ı ziyaret etti. Ziyaret sırasından doğru beslenme hakkında açıklamalar yapan Karatay, yöresel bir bitki olan ışkının sağlığa faydalarından bahsetti.

Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz'ı ziyaret eden Canan Karatay, sağlık açısından önemli faydaları ile bilinen ışkını tanıttı. Karatay, ışkını bir muz gibi soyarak çiğ bir şekilde kameralar karşısında tüketti. Karatay ışkın hakkında şu açıklamalarda bulundu: "Üzerine yumurta gelince dünyanın en sağlıklı yemeğidir. Bir kere antioksidan, vitamin, C vitamini dolu."

Sözlerini sürdüren Karatay şunları da ekledi: "Kalp dostu ama tek başına kalp dostu da değil. Beyin, troit, kalp, karaciğer dostu."

Pinterest'te Paylaş
Yorumlar
9 Yorum Var
 • Sengul kcg 2 yıl önce Şikayet Et
  Kanser hastalarında bağısıklık sistemini güclendiren dağda yetisen bir meyve ışkın
  Cevapla
 • zafer gülten 2 yıl önce Şikayet Et
  Canan hanım,zaten bu ürün semt pazarlarına geliyor,ama sen böyle reklamını yapınca pazarcılar fiatını ikiye,üçe katlıyacak,fakir fukara sofrasına koyduğu bir yemekten olacak.
  Cevapla
 • Sule 2 yıl önce Şikayet Et
  Anlatmasın mı faydalarını
 • Sengul kcg 2 yıl önce Şikayet Et
  Kanser hastalığina çok iyi geldifini biliyorum dağ bitkisi adı ısgın
  Cevapla
 • Elazığlı 2 yıl önce Şikayet Et
  Tunceli dağlarında Elazığ dağlarında kar altında yetişen bir bitki ve tamamen doğal olan bir üründür. Çok sağlıklı keşke üretimini yapsalar boş soğuk dağları ısa tohumlarını atıp da bol bol ışın yetişse.
  Cevapla
 • Fatma 2 yıl önce Şikayet Et
  Cok dogru tadıda cok guzel
  Cevapla
Yorumların Tümünü Okuyun