Canan Karatay'dan öksürük krizlerini geçiren karbonat kürü!

Son dönemlerde yaşanan hastalıklardan sonra geçmek bilmeyen öksürük krizlerine karşı doğal çözümler oldukça rağbet görmektedir. Kalp ve İç hastalıkları profesörü Canan Karatay geçmek bilmeyen öksürük krizlerine karşı ezberleri bozan doğal çözümlerini aktardı. İşte Canan Karatay'dan öksürüğü krizlerini geçiren karbonat kürü...

Üst solunum yollarının tahriş olmasıyla birlikte gelen öksürük krizleri, sık ve şiddetli olduğu durumlarda akciğerlerde tahrişe neden olabilir. Bastırılması mümkün olmayan öksürük krizleri, üç ila sekiz haftayı geçiyorsa mutlaka hekim kontrolüne gidilmelidir. Öksürük krizlerini doğal yöntemlerle geçirmek isteyen hastalara ise Canan Karatay'dan rahatlatacak doğal reçete yöntemleri verildi. Kuru öksürüğün neden kaynakladığını açıklayan Prof. Dr. Canan Karatay, “Benim öksürüğüm inatçı şekilde devam ediyor, bir türlü geçmiyor diyorsanız bilin ki vücudunuzu zehre maruz bırakıyorsunuz. En büyük hava kirliliği evin içindedir. Kullandığımız çamaşır suları, yumuşatıcılar ve dahası... Bunlar tehlikeli” dedi.

Canan Karatay

Canan Karatay

CANAN KARATAY'DAN ÖKSÜRÜĞÜ BİR ÇIRPIDA GEÇİRECEK KABONATLI SU YÖNTEMİ:

Faranjit, bahar alerjisi, sinüzit gibi solunumsal enfeksiyonlarla ortaya çıkan öksürüğün ne kadar süreceği ve neden olduğu etkenler, kişiden kişiye değişmektedir. Peki, geçmek bilmeyen inatçı kuru öksürüğe Canan Karatay şu yöntemleri sıraladı:

Öksürük krizleri

Öksürük krizleri

Karbonatlı su içmeyi öneren Karatay, "Boğazımızı yumuşatmak için zeytinyağı tüketebiliriz. Sanatçılar da bilirsiniz ki çiğ yumurta içer. Hakikaten çiğ yumurta boğazdaki epiteli yumuşatır." dedi.

Öksürüğe ne iyi gelir

Öksürüğe ne iyi gelir

İnatçı öksürüğü geçirmek için kemik suyu öneren Karatay, "Kemik suyundaki kolajen çok önemli. Kemik suyuna biraz limon suyu, biraz da kristal kaya tuzu koyarak içeceğiz. Kemik suyunu ılık olarak içersek boğazımız rahatlar." ifadelerini kullandı.

Kemik suyu ve çiğ yumurta içmenin kolesterolü yükseltmeyeceğini aktaran Karatay, "İçtiğiniz karbonatlı su, virüs ve bakterileri de öldürür. Özellikle kışın bu virüs ve bakterilerin önüne geçmek için karbonatlı suyla gargara yapabilirsiniz." şeklinde konuştu.

Kış mevsimine uygun tesettür kombin nasıl yapılır? Tesettür giyimde kombin önerileri

İLİŞKİLİ HABER

Kış mevsimine uygun tesettür kombin nasıl yapılır? Tesettür giyimde kombin önerileri
Betül Fırat Yasemin.com - Editör
Yasemin - Betül Fırat

Editör Hakkında

Üsküdar Üniversitesi Yeni Medya ve Gazetecilik bölümünden 2022 yılında mezun oldu. Eğitim hayatı boyunca fotoğrafçılık ve sosyal medya alanlarında görev aldıktan sonra internet haberciliğine başladı. Kariyer hayatına Kanal 7 Medya Grubu bünyesinde yer alan Yasemin.com sitesinde Editör olarak görev devam etmektedir.

BİR YORUM YAPIN 4

hkn 1 yıl önce

on numara insan canan hoca

Toplam 1 beğeni

Bakanlığa: 1 yıl önce

Karbonat bakteri ve virüsleri öldürseydi...

fahri 1 yıl önce

Bakteriler alkali ortamı severler, bu kadının bu konuda ilmi yok, ya da karıştırıyor. Tam tersine bakteri ve virüslerin çoğu asit ortamda yaşayamaz. Bu konuda yanılıyor. Mikrobiyologlara sorun isterseniz.

bilal münir 1 yıl önce

bilgilerinize sağlık