Grip olduğunu sandı! Kollarını ve bacaklarını kaybeden kadın şoke etti

Teksas'da yaşayan isimli Sherri Moody öğretmen grip olduğunu düşünürken hayatının şokunu yaşadı. Durum sandığından ciddi olan öğretmenin hem kolları hem de bacakları kesilmek zorunda kaldı.

ABD'nin Teksas eyaletinde yaşayan lise öğretmeni Sherri Moody, sınıf gezisi esnasında soğuk algınlığa benzer semptomlar yaşamaya başladı. Durumu başta önemsemeyen genç kadın kötüleşince hastaneye başvurdu.

Hastanede genç öğretmene, okul gezisi esnasında bir bakteri nedeniyle enfekte olduğu söylenirken bu nedenle de ciddi bir akciğer enfeksiyonu olan çift zatürre teşhisi koyuldu.

Süreç içerisinde komaya giren genç kadının hayati organlarına kan akışı sağlamak için uygulanan ilacın kol ve bacaklardaki kan dolaşımını etkilediği bu nedenle dirsek ve diz altındaki uzuvlarının kesilmesi gerektiği sonucuna varıldı. Genç kadının bu sırada kol ve bacakları kararmaya başladı.

Amputasyonların ardından genç öğretmen taburcu edildi.

Busenur Karakaya Yasemin.com - Yayın Koordinatörü ve İçerik Sorumlusu
Yasemin - Busenur Karakaya

Editör Hakkında

2015 yılında Kanal 7 Medya Grubu'nun Haber7.com bünyesinde stajyerlik yaptı. 2016 yılında Haber7.com Kurumsal İletişim Sorumlusu olarak mesleğe ilk adımını atarak sonrasında İçerik Editörü ve Sosyal Medya Uzmanı olarak görev aldı. 2018 yılında yeni kurulan Yasemin.com Kadın Sitesinde önce SEO editörü sonrasında Haber Şefi olarak görev yaptı. 2021 yılında Yasemin.com'un Yayın Koordinatörü ve İçerik Sorumluluğu ünvanını alarak çalışmalarına devam ediyor.

BİR YORUM YAPIN 0