Survivor Mustafa Kemal Kurt kimdir? Aslen nerelidir ve kaç yaşındadır?

24 Nisan 2018, 10:39
Survivor Mustafa Kemal Kurt kimdir? Aslen nerelidir ve kaç yaşındadır?

Survivor 2018 daha sonra dahil olan Ünlüler takımında yer alan Mustafa Kemal Kurt, başarılı ve hızlı performansı ile dikkat çeken isimlerden biri haline gelmişti. Ancak yapılan ada konseyi sonucunda eleme potasına giren Mustafa Kemal Kurt, elenecek mi merak konusu haline geldi. Peki Mustafa Kemal Kurt kimdir? Aslen nerelidir ve kaç yaşındadır?

Survivor 2018 tüm hızı ile izleyenleri ekrana kilitlemeye devam ediyor. Büyük ilgi ve merak ile izlenen yarışmada her hafta sürpriz bir olay ile karşılaşıyoruz. Yarışmanın başlaması ile adaya daha sonradan dahil olan yeni isim Mustafa Kemal Kurt, ünlüler takımının hırslı ve azimli yarışmacılarından biri olarak tanınmaya başlamıştır. Ancak dokunulmazlık oyununu kaybeden ünlüler takımı bu hafta eleme potasına Mustafa Kemal Kurt'u çıkardı. Peki Mustafa Kemal Kurt kimdir? Aslen nerelidir ve kaç yaşındadır?

mustafa kemal kurt

MUSTAFA KEMAL KURT KİMDİR?

Mustafa Kemal Kurt  Crossfit  Antrenörüdür. Türkiye Milli Takımı Rugby Oyuncusudur ve kaptanıdır. Samsun 19 Mayıs Üniversitesi Beden Eğitimi Bölümünden mezun olan Mustafa Kemal Kurt yaşantısını İstanbul Beşiktaş’ta sürdürmektedir. 

mustafa kemal kurt

Mustafa Kemal Kurt,  Bulgaristan Avrupa Rugby  Şampiyonası katılmıştır. Milli Rugby oyuncusudur. Aynı zamanda da milli Crossfit  yarışmacıdır. Başarılı ve güçlü kişiliği ile tanınan Mustafa Kemal Kurt, ormanı doğayı ve ateş yakmayı çok seven biridir.

Mustafa Kemal Kurt, şimdi ise Survivor 2018 Ünlüler kadrosunda yer alıyor.

Pinterest'te Paylaş
Yorumlar