Kadınlara özel teknoloji ürünleri

28 Temmuz 2018, 08:00
Kadınlara özel teknoloji ürünleri

Teknoloji her ne kadar erkeklerin daha ilgili olduğu bir alan gibi görünse de hayatın her alanında fazla mesai yapmak zorunda olan biz kadınlar için hayatı daha yaşanabilir hale getiriyor. İşte kadınların bayılacağı teknoloji ürünleri...

Hem şık birer aksesuar hem de hayatı daha yaşanabilir kılan bu ürünler hemen her yerde bulunmasa da alışveriş ustası kadınların ulaşmakta zorlanmayacağı muhakkak...

AKILLI YÜZÜK

Telefonunuza gelen mail, mesaj, çağrı gibi bildirimleri minik ekranından takip edebileceğiniz bu yüzük hem şık hem teknolojik bir aksesuar.

OJE KURUTUCU MAKİNE

Kadınlar için her şeyden daha önemli olan kişisel bakımın en vakit alan kısımlarından biri olan ele sürülen ojenin kurumasını bekleme artık tarihe karışıyor! Bu cihaz ojenizi sürdükten hemen sonra kurumasını sağlıyor.

WİFİ DESTEKLİ AKILLI TEMİZLİK ROBOTU

Ev içerisindeki farklı zeminleri temizlemeyi başarabilen bu robot aynı zamanda telefonla komut alabiliyor. Ve hatta robotun birçok modeli sesli komutla da çalışabiliyor.

KİŞİSEL MASAJ SETİ

Kendini şımartmayı seven kadınlara özel masaj setiyle tüm günün yorgunluğu atabilirsiniz.

TARAK ŞEKLİNDE SAÇ ŞEKİLLENDİRİCİ

Sıradan saç düzleştiricilerle asla karıştırılmaması gereken bu saç şekillendiriciler, saçını her gün farklı görmek isteyen kadınlara büyük kolaylık sağlıyor.

Pinterest'te Paylaş
Yorumlar