Sinemalarda bu hafta vizyona giren filmler

Kasım ayının ilk haftasında Türkiye sinemalarına bu hafta 3'ü yerli olmak üzere 7 yeni film girdi. İşte bu hafta vizyona giren filmler...

Soğuk havalarda yapılabilecek en güzel şey hafta sonu şöyle güzel bir filme gitmek. "Yasemin.com" ekibi olarak sizler için Kasım ayının ilk haftasında vizyona giren filmleri mercek altına aldık.

İŞTE BU HAFTA VİZYONA GİREN FİLMLER...

İYİ OYUN

Başrollerinde birbirinden genç ve ünlü ismin yer aldığı İyi Oyun filmi, kendisini profesyonel oyun dünyasının içinde bulan bir gencin hikayesini konu ediyor. Evinin tüm yükünü omuzlarına alan Cenk'in hayat hikayesini anlatan filmde yarı zamanlı çalıştığı internet kafede başkaları adına oynadığı oyunla başlayan macerası merak konusu oldu.

FINDIKKIRAN VE DÖRT DİYAR

2 Kasım Cuma günü vizyona giren Fındıkkıran ve Dört Diyar filmi, yönetmen koltuğunda Lasse Hallström otururken filmin başrollerini Keire Knightley, Mackenzie Foy, Morgan Freeman ve Helen Mirren gibi isimler paylaşıyor.

Aynı zamanda Dünya HaliBohemian Rhapsody ve Tutsak gibi filmler de vizyonda yer alıyor.

Busenur Karakaya Yasemin.com - Yayın Koordinatörü ve İçerik Sorumlusu
Yasemin - Busenur Karakaya

Editör Hakkında

2015 yılında Kanal 7 Medya Grubu'nun Haber7.com bünyesinde stajyerlik yaptı. 2016 yılında Haber7.com Kurumsal İletişim Sorumlusu olarak mesleğe ilk adımını atarak sonrasında İçerik Editörü ve Sosyal Medya Uzmanı olarak görev aldı. 2018 yılında yeni kurulan Yasemin.com Kadın Sitesinde önce SEO editörü sonrasında Haber Şefi olarak görev yaptı. 2021 yılında Yasemin.com'un Yayın Koordinatörü ve İçerik Sorumluluğu ünvanını alarak çalışmalarına devam ediyor.

BİR YORUM YAPIN 0