Ünlü sanatçılardan Cumhurbaşkanı Erdoğan'a sürpriz doğum günü kutlaması

27 Şubat 2019, 09:48
Ünlü sanatçılardan Cumhurbaşkanı Erdoğan'a sürpriz doğum günü kutlaması

65'inci yaşına basan Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan için Twitter'da övgü dolu paylaşımlar yağdı. Ayrıca bası ünlü sanatçılar Atatürk Havalimanı'nda Başkan Erdoğan'a sürpriz doğum günü kutlaması yaptı.

Türkiye Cumhurbaşkanı ve aynı zamanda Ak Parti kurucusu olan Sayın Recep Tayyip Erdoğan, bugün itibariyle 65'nci yaşına girdi. Vatanı ve milleti uğruna ömrünü hizmete adayan Erdoğan, milyonların gönlünde taht kurdu.

recep tayyip erdoğan

Halkın 'Reis'i olarak benimsenen Erdoğan'ın doğum günü sebebiyle Twitter hesabında ''#CumhurunBaşkanı65Yaşında'' ri, ''#MilletinAdamı65Yaşında'', ''#DoğumGününKutluOlsunREİS'' hastagh'leri açıldı. 

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan için Atatürk Havalimanı Devlet Konukevi'nde sürpriz doğum günü kutlaması yapıldı. Cengiz Kurtoğlu, Orhan Gencebay, Murat Dalkılıç, Tolgahan Sayışman, Yavuz Bingöl, Emel Sayın ve Muazzez Ersoy gibi ünlü isimler katıldı.

erdoğanın doğum günü

Binlerce seveni tarafından atılan övgü ve sevgi paylaşımları kısa sürede çoğalırken damadı Türkiye Cumhuriyeti​ Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak da babası Erdoğan için doğum günü paylaşımında bulundu.

USTA SANATÇI ORHAN GENCEBAY'IN EŞİ SEVİM EMRE CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN'IN DOĞUM GÜNÜNÜ KUTLADI

Sevim Emre'nin paylaşımı

Sevim Emre Gencebay, Instagram hesabından paylaştığı videoya "İyi ki doğdunuz sayın Başkanım yüce rabbimden sağlıklı mutlu yaşlar diliyorum... Benim Türkiye sevdalısı koca yürekli Başkanım hep var olun Türkiye sizi seviyor sevgiler saygılar" notunu ekledi.

alişan

Türkücü Alişan'da nikah şahitliğini yapan Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın doğum gününü bir videonun altına "Millet aşkına adanan bir ömür..Ömrünüz uzun,doğumgününüz kutlu olsun Sn Cumhurbaşkanım.." notunu yazarak paylaşımda bulundu.

Pinterest'te Paylaş
Yorumlar
1 Yorum Var
  • Zeytin dalı j 2 yıl önce Şikayet Et
    Çok güzel olduğunu düşünüyorum . Allah cc Başkanımıza bin yıl ömür versinde hep başımızda dursun . 65 . yaş gününü kutluyorum Başkanımızın . Allahüteala Ülkemizde Başkanımızıda ailesinide bizleride iç ve dış düşmanlardan ve bütün belalardan korusun . Bütün müslüman alemine gelmiş belalari kaldır , gelecek belalari durdur ya Rabbi amin .
    Cevapla