AYD ile Akademetre Research Company şirketi tarafından her yıl yapılan marka araştırması bu yıl 10. kez gerçekleştirildi. Araştırmanın sonuçlarına göre, 2018'in "En Beğenilen Kadın Marka Yüzü" Burcu Biricik olurken, "En Beğenilen Erkek Marka Yüzü" ödülüne Kıvanç Tatlıtuğ layık görüldü.

Alışveriş Merkezleri ve Yatırımcıları Derneği (AYD) ile Akademetre Research Company tarafından bu yıl 10. kez gerçekleştirilen "Türkiye'nin 1 Numaralı Markaları" araştırmasının sonuçları açıklandı.

Perakende sektörüne ilişkin 15 kategoride ödüllerin sahiplerini bulduğu törende, "En Beğenilen Kadın Marka Yüzü Özel Ödülü"Penti'nin reklam kampanyası ile Burcu Biricik alırken, "En Beğenilen Erkek Marka Yüzü Özel Ödülü" ise Mavi reklamındaki performansıyla Kıvanç Tatlıtuğ'a gitti. Anchor Mağaza Özel Ödülü'nü ise geçen yıl olduğu gibi bu sene de Teknosa aldı.

Kıvanç

Araştırma sonuçlarına göre kategoriler ve ödül alanlar şu şekilde:  "Kadın Giyim-Koton, Erkek Giyim-Kiğılı, Günlük Spor Giyim-LC Waikiki, Çocuk Giyim-LC Waikiki, Bebek Ürünleri/Oyuncak-Toyzz Shop, Spor Malzemeleri-Adidas, Ayakkabı/Çanta-FLO, Kişisel Bakım/Kozmetik-Gratis, Ev Tekstili /Dekorasyon-English Home, Teknoloji Perakendeciliği-Teknosa, Teknoloji Üreticisi-Samsung, Aksesuar-Atasay, Self Servis/Restoran-Burger King, Restoran-HD İskender, Kafe-Starbucks." 

Burcu Biricik

İLİŞKİLİ HABER

Hadise 5 milyon TL’ye el sıkıştı!

İLİŞKİLİ HABER

Esra Akkaya oğlu Can Alex ile dünya turuna çıkıyor!

İLİŞKİLİ HABER

Adana'da yepyeni bir tat! Bu Adana kebabı uzuyor!

BİR YORUM YAPIN 0