YouTube üzerinde 800 bin takipçisi bulunan Amerikalı Youtuber kadın, 7 evlatlık çocuğa uyguladığı işkence sebebiyle tutuklandı. 48 yaşındaki kadının çocuklarını, susuz bıraktığı ve gardıroplara kilitlemiş olduğu ortaya çıktı.

Sosyal paylaşım sitesi YouTube üzerinde 800 bin takipçisi olan ABD'li bir kadın, evlat edindiği 7 çocuğa işkence uyguladığı gerekçesiyle tutuklandı. ABD'nin Arizona eyaletinde yaşayan 48 yaşındaki Machelle Hackney adlı kadın, polisin evine yaptığı baskın sonucu yakalandı.

Kadının, 7 çocuğunu gardıroplara kilitlediği, susuz bıraktığı ve yetersiz beslediği ortaya çıktı. YouTube üzerinde 'Fantastic Adventures' adlı bir kanal yöneten kadının, 7 evlatlık çocuğuyla, küçük yaştakilere yönelik videolar çektiği, küçük çocukları diyaloglarını unutması veya verilen talimatları doğru yapamadıkları için cezalandırdığı belirtildi.

Machelle Hackney

İhbar eden öz kızı

Hackney'in evine düzenlenen baskında, kutu biber gazı, güvenlik cıvatası olan bir dolap ve penceresiz bir oda buldu. Öte yandan kadını, öz kızının 13 Mart'ta polise yapmış olduğu ihbarın ele verdirdiği ortaya çıktı.

YouTube

İLİŞKİLİ HABER

Söz dizisinde seyirciyi şoke eden büyük hata

İLİŞKİLİ HABER

Günde 25 litre su içen Necla Teyze'nin hikayesi!

BİR YORUM YAPIN 0