Günde 25 litre su içen Necla Teyze'nin hikayesi!

21 Mart 2019, 09:46
Günde 25 litre su içen Necla Teyze'nin hikayesi!

Zahide Yetiş'le programına konuk olarak adını duyuran, su içme hastalığıyla gündeme oturan 66 yaşındaki Necla Teyze, yetkililerden yardım istiyor. Hayat hikayesiyle şaşırtan Necla Teyze, 'Su içmekten başka bir şey yapamıyorum' diyor.

Herkesin Zahide Yetiş'le programı aracılığıyla tanıdığı, günde 25 litre su içmesiyle gündem olan 66 yaşındaki Necla Teyze, hikayesiyle sosyal medyanın gündemine yerleşti.

Hayat hikayesini anlatan kadın, "66 yaşındayım ve durmadan günde 25 litre su içiyorum. 2009 yılında su içme hastalığına yakalandım. 10 yıldır durmadan su içiyorum. Başka hiçbir şey yapamıyorum. Gerçekten kötü durumdayım. Evin her yeri su şişesiyle doldu. 10 yıldır gitmediğimiz doktor kalmadı. Doktorlarda bu duruma bir çare bulamıyorlar. Sürekli su içtiğim için tuvalete gitme konusu da benim için büyük bir sıkıntı haline geliyor. Su içmekten günlük rutin işlerimi yapamaz hala geldim" şeklinde konuştu.

Necla Teyze, günde 25 litre su içiyor

Necla Teyze yaşadığı bu rahatsızlıktan kurtulmak için yetkililerden yardım istedi. 'Su içmekten başka bir şey yapamıyorum' diyen Necla Teyze, sosyal medyanın da gündemine yerleşti. Birçok sosyal medya kullanıcısı, kadının haline acıdım yorumunda bulundu.

Zahide Yetiş

Pinterest'te Paylaş
Yorumlar
4 Yorum Var
 • Gurbet 2 yıl önce Şikayet Et
  Prof saracogluna danismak gerek...
  Cevapla
 • 57.Alay 2 yıl önce Şikayet Et
  O kadar su icerek kilo vermismi bari?
  Cevapla
 • Murat 2 yıl önce Şikayet Et
  Bende de Buna benzer bi hastalik var almanyada yasiyorum Burda hyperpostanglandin tanisi koydular diger ismi batter syndrom
  Cevapla
 • vedat 1 yıl önce Şikayet Et
  cidİMİsin murat