Gülsüm Anne'nin hikayesi film oluyor!

23 Mart 2019, 10:18
Gülsüm Anne'nin hikayesi film oluyor!

Geçirdiği trafik kazası nedeniyle yatalak olan Rus gencini evlat edinen Gülsüm Kabadayı'nın hayatını konu alan film Mustafa Uslu'dan geliyor.

Ayla ve Müslüm filminin yapımcısı Mustafa Uslu bir televizyon kanalında yayınlanan magazin programına canlı yayınla bağlanarak, Gülsüm Anne'nin hikayesinin yayın haklarını satın aldığını duyurdu. Geçirdiği trafik kazası sonrası yatalak olan Rus gencini evlat edinen Gülsüm Kabadayı'nın hayatını konu alan filmin kadrosunda Taner Ölmez, Genço Özak ve Ahmet Rıfat Sunday gibi ünlü isimlerde yer alacak. Filmin adı da 'Bir Umut' olacak.

Gülsüm anne

HİÇ TANIMADIĞI GENCİ EVLAT EDİNMİŞTİ

Antalya'da, trafik kazası nedeniyle getirildiği hastanede tedavi gören kimsesiz felçli genci evine götürerek 10 yıldır fedakarca bakımını üstlenen Gülsüm Kabadayı, bütün dünyanın takdirini toplamıştı.

Gülsüm anne

Fiziksel benzerliği ve Rusça sözcüklere tepki vermesinden dolayı Rus olduğu anlaşılan gencin üzerine titreyen Gülsüm Anne, "Evladım" dediği gence Umut ismini vermişti.

Kabadayı, Umut adını verdiği gence yaklaşık 10 yıl boyunca baktı. Fedakarlığıyla dünyanın tanıdığı bir isim haline gelen Gülsüm Kabadayı, birçok kez 'Yılın Annesi' ödülünü aldı, Rusya'da kahraman ilan edildi. Gülsüm Anne'nin 'Umut' ismini verdiği genç geçen yıl hayatını kaybetmişti.

Pinterest'te Paylaş
Yorumlar
15 Yorum Var
 • uCube 1 yıl önce Şikayet Et
  İşte anne gibi anne... Kimisi doğurur sokağa bırakır maddi durum yok diye. Kimisi ömür boyu altından alır yine de bir tebessümüne huzurlar getirir. Şu tabut başında ki resim yeter TÜRKİYE'ye. (NOKTA)
  Cevapla
 • Ksjffj 1 yıl önce Şikayet Et
  Ucube.sanada nokta .nokta
 • Vatandaş 1 yıl önce Şikayet Et
  İnsan olmak kadar güzel birşey yok insanlıktan çıkmak kadarda kötü birşey yok. Allah her daim insan kalanlardan eylesin Elhamdülillah.
  Cevapla
 • Ali 1 yıl önce Şikayet Et
  Rusya'da hakkında belgesel çekildi. Akabininde 10 dakika ayakta alkışlandı.
  Cevapla
 • Dadas 1 yıl önce Şikayet Et
  Ne kadın ya helal olsun
  Cevapla
 • kırık kalp 1 yıl önce Şikayet Et
  helal olsun şidiki anneler kendi evladına bakmıyor işte cennet böyle bir anneni ayağının altında
  Cevapla
Yorumların Tümünü Okuyun