Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Ak Parti Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Adayı Fatma Şahin, Atv'de yayınlanan Esra Erol'da programına katılarak bir sosyal çalışmaya imza attı. Şahin, vatandaşlığı olmadığı için resmi nikah kıyamayan Emine Bülbül'ün nikah şahitliğini yaptı ve Bülbül'ün okuma yazma öğrenmeye başlatılacağını, bu işin sorumluluğunun kendisinde olduğunu söyledi.

Atv'de yayınlanan Esra Erol'da programını sunan Esra Erol, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlığı olmayan ve okuma yazma bilmeyen Emine Bülbül'e sahip çıktı. 40 yıl sonra canlı yayınla Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlığına kavuşan Emine Bülbül, vatandaşlığı olmadığı için resmi nikah kıyamadığı 24 yıllık eşi Ahmet Sezer ile de canlı yayında nikah masasına oturdu. Çiftin nikah şahitliğini, Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkan adayı Fatma Şahin ile sunucu Esra Erol yaptı. Emine Bülbül, mutluluğunu, 'Her şey rüya gibi, emeği geçen herkese çok teşekkür ederiz.' sözleriyle açıkladı.

Fatma Şahin ve Emine Bülbül

Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin, Emine Bülbül'e hem nikah defterini hem de hediyesini teslim etti. Şahin, 'Şimdi kendisini okumaya başlatıyoruz, hastaneye gidebilmesi için önce okuma yazma öğrenmesi gerekiyor. O iş bende. Hemen pazartesi başlıyoruz.' diyerek ailenin bundan sonraki hayatında destekçisi olacağını açıkladı.

Fatma Şahin, Esra Erol ve Emine Bülbül

İLİŞKİLİ HABER

Emine Erdoğan Gaziantep'te Atıkmatik kullandı

İLİŞKİLİ HABER

Emine Erdoğan Balkan ve Rumeli Kadınları ile buluştu

İLİŞKİLİ HABER

Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin kimdir?

İLİŞKİLİ HABER

Nilgün Belgün Cumhurbaşkanlığı için hazırlanan videoya yapılan eleştirilere sert yanıt verdi

BİR YORUM YAPIN 0