Nilgün Belgün Cumhurbaşkanlığı için hazırlanan videoya yapılan eleştirilere sert yanıt verdi

Tiyatrocu Nilgün Belgün, Türkiye Cumhurbaşkanlığı ile beraber yürüttüğü tiyatro gününe dair hazırlanan özel videoyla ilgili yapılan yalan haberlere sert tepki verdi. Sosyal medya hesabından "Bugün çıkan haberlerle ilgili yaptığım ilk ve son açıklamamdır! Bu projede bize destek veren tüm tiyatrocu dostlarıma tekrardan teşekkür ediyorum" sözleri ile basın açıklamasında bulundu.

Geçtiğimiz gün "Dünya Tiyatro Günü" vesilesi ile hazırlanan "Sanat Varsa Hayat Var" videosundan yer alan sanatçılar bu projenin "Cumhurbaşkanlığı için hazırlandığını bilmiyorduk" başlıklı bazı gazeteler yalan haber yaptı. Bunun üzerine çıkan haberler ardından Nilgün Belgün linç çetesine sert bir dille tepki gösteren açıklama yaptı.

Cumhurbaşkanlığı için olduğunu ve Cumhurbaşkanlığı aracılığı ile bunun diğer sanatçılara whatsapp üzerinden gönderildiğini açıkladı. Belgün, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Fazıl Say'ın konserine katılarak sanatın bütünleştiriciliğini vurguladığını hatırlatarak. Bu tarz çirkin eleştiriler yapanlara "Cumhurbaşkanımız 'Dünya Tiyatro Günü'ne özel olarak yayınlayarak bir nevi bize destek verip bizim için bu anlamlı günü kutladı. Buradaki kötü niyet ve düşünceyi açıkçası anlamış değilim" sözleri ile sosyal medya bu paylaşımı yaptı:

nigün belgün açıklama

nigün belgün açıklama

Gaziantep adayı Fatma Şahin'den Esra Erol'un programında büyük adım

İLİŞKİLİ HABER

Gaziantep adayı Fatma Şahin'den Esra Erol'un programında büyük adım
Nur Fettahoğlu trafiği birbirine karıştırdı!

İLİŞKİLİ HABER

Nur Fettahoğlu trafiği birbirine karıştırdı!
Nilgün Belgün kimdir? Kaç yaşındadır, nerelidir?

İLİŞKİLİ HABER

Nilgün Belgün kimdir? Kaç yaşındadır, nerelidir?

BİR YORUM YAPIN 8

hknslh 3 yıl önce

anlamazsınız tabi. destek verdiğiniz o partilerin(chp,hdp,sp,iyiparti) bu ülkeyi yıkmaktan başka bir amacı yok. Sizde neye destek olduğunuzun farkına varın artık.

efuli 3 yıl önce

biz çeyrek asır verdik bu aşagılamalara hakaretlere size kolay gelsin biz adam yerine koymuyoruz bu yalancıları hiç de tınlamayın çok ta tıınnnn

Toplam 4 beğeni

qwerty 3 yıl önce

Ne var bu videoda arkadaş. TC Cumhurbaşkanlığının altında yaşıyoruz. Tabi ki her vatandaş cumhurbaşkanlığının videosunda görünebilir, bu alanda hizmetlerini sunabilir. Birilerini dışlamaya yer arıyorsunuz. O videodakilerin hiçbiri AKP'ye oy falan vermiyor. Sadece Sanat için bir şeyler yapmışlar. Cadı avını bu asıl twitter'dakiler, instagramdakiler yapıyor.

Toplam 6 beğeni

Ramo 3 yıl önce

Bağnazlıkta dip yapmış, yobaz sürüsü sol(cu) geçinen yamyamlara kapak olsun.

Toplam 8 beğeni

ferhatla82 3 yıl önce

nilgüncüm anlamayacak ne var bunların tek derdi RTE gitsin isterse ülke batsın isterse sömürge altına girsin umurlarında mı. kendilerinden biri gelmezse onlar bişekil yapar emir eri olurlar.

Toplam 18 beğeni
Yorumların Tümünü Okuyun