AK Parti'nin mitinginde Serdar Ortaç sürprizi

29 Mart 2019, 21:05
AK Parti'nin mitinginde Serdar Ortaç sürprizi

Serdar Ortaç, AK Parti Marmaris Belediye Başkan Adayı Serkan Yazıcı’nın düzenlediği mitingin ardından sahne aldı.

Ünlü şarkıcı Serdar Ortaç, AK Parti Marmaris Belediye Başkan Adayı Serkan Yazıcı’nın düzenlediği mitingin ardından sahne aldı. Sahnede Ortaç’a iki dansçı eşlik etti. Neşeli olduğu gözlenen ortaç hayranlarıyla uzun süre sohbet etti.

Parmağındaki evlilik yüzüğünü gösterip evliliğin dünyanın en güzel şeyi olduğunu belirten Ortaç, “Çok merak ediyorum, kaç kişi evli aramızda? İyi halt ettin abi, aferin çok iyi yaptın. Şaka bir yana arkadaşlar evlilik dünyanın en güzel şeyi. O yüzden bundan sonra kimseye sevgilim, canım, bir tanem demek yok. Sadece eşinize o kadar, kimse başkasına canım, cicim, balım demesin” dedi.Seyirciyle sohbetinde annesinin bir sözünü paylaşan Ortaç, “Maalesef abla bende sarışın bir hanımla evlendim. Annemin bir lafı Türkiye’nin en güzel kadınları hep esmer olur, sarışınlarla işin olmasın diyor. Ben demiyorum, annem diyor” ifadelerini kullandı.

Pinterest'te Paylaş
Yorumlar
3 Yorum Var
 • Evad ı Fatihan 2 yıl önce Şikayet Et
  Ey angut kuşu misali tavırlar sergileyen solaklar! Serdar'ı da sosyal medyada linç edin. Cephe gittikçe genişliyor. Birgün bir bakmışsınız bütün sanat camiasını karşınıza almış ve yapayalnız kalmışsınız. Bence şimdiden pılınızı pırtınızı toplayıp Can DÜNDAR ya da Mehmet Ali ALABORA'nın yanına taşının. Hem vatanınıza geri dönmüş olursunuz.
  Cevapla
 • erkan 2 yıl önce Şikayet Et
  partimize yakışır , çok dini bütün bir sanatçımız serdar abi
  Cevapla
 • limonii 2 yıl önce Şikayet Et
  Dini bütün diyemeyiz ama gerçek bir vatansever iktidara destek veren bir sanatçı.