Öyle bir şey yaptı ki sipariş üzerine sipariş yağıyor!

02 Mayıs 2019, 10:46
Öyle bir şey yaptı ki sipariş üzerine sipariş yağıyor!

Küçük yaşlarda müziğe yatkınlığı olan ve hala daha müzik ile ilgilenen Bülent Arpat, kendi davulunu kendi onardı. Şimdilerde tasarım üstüne tasarım yapıyor. İşte, haberin ayrıntıları...

Müzik duyduğu ilgi ve alaka bitmeyen Bülent Arpat, hobi olarak davul çalmaya başladı. Bir süre sonra patlayan davulunu görünce tamirci arayarak yardım istedi ancak tamir edecek usta bulamayınca, davulu kendi tamir etmek zorunda kaldı.

Davul tamircisi
Bu işte yetenekli olduğunu davulunun eskisinden daha sağlam olmasından anlayan Arpat, evinin balkonuna mini atölye kurarak davul işçiliği yapmaya başladı. Yaptığı işçilikleri sosyal medya paylaşan Arpat, yoğun beğeni ve ilgi gördü.

Davul modelleri

Ramazan ayının gelmesiyle birlikte işlerinin yoğun olduğunu ifade eden Arpat,"Önceden davulları kendim satın alıyordum. Davulum patladı ve tamir ettirmek için usta aradım ama usta bulamadım. Kendi davulumu yapmayı denedim. Başarılı da oldum. Yaptığım işleri sosyal medyadan paylaşmaya başladım. Görenler davulları beğendi.Ben de hobi amaçlı davul yapmaya başladım. İstanbul, Almanya, Kosova başta olmak üzere Türkiye'nin çeşitli yerlerine davul göndermeye başladım.Meslek olarak değil hobi amaçlı yapıyorum. Şu anda çok sipariş geliyor ama yapamadığım için siparişi de alamıyorum" sözleriyle yaptığı işçiliğe açıklık getirdi.

Pinterest'te Paylaş
Yorumlar