Emekli olunca yaşanacak yerler

17 Ekim 2019, 14:01
Emekli olunca yaşanacak yerler

Yıllardır işin stresini yaşadıktan sonra emekli olma hayalini ve yaşadığınız şehri değiştirme hayali mi kuruyorsunuz. Sizler için hazırladığımız emekli yaşam alanlarını paylaşıyoruz. İşte, emekli olunca yaşanacak o yerler...

Emekli olmak düşünüldüğünden zor bir karar olabilir. Ancak yılların yorgunluğunu yaşamamak için iyi bir tercih olabilir. Emekli olmadan mutlaka herkesin kurduğu hayaller vardır. Genelde çiftlik hayatı veya doğal yaşam alanlarının yoğun olduğu yerlerde yaşama isteği hüküm sürmektedir. Kalabalık, şehri gürültüsünden bıkmış çoğu insanın tercihi olan sakin ve huzur dolu yerler kesinlikle emekliler için doğru bir seçenek olacaktır. İşte, emekli olunca gidebileceğiniz yerler...

Emekli olunca gidebileceğiniz yerler

EMEKLİ OLUNCA GİDEBİLECEĞİNİZ YERLER

Beykoz Riva

Beykoz'un Riva ilçesi muhteşem manzaraya sahip bir köycük. İstanbul'un merkezinde yaşayanlar için Riva emeklileri bekleyen harika bir fırsat olabilir.

Bursa Trilye

Bursa'nın Trilye ilçesi,tarihi manzarası ve sakinliği ile emeklilerin kaçış noktası olacak. Zeytinbağı olarak bilinen bu belde yaz kış sizi sıkmayacak.

Kıbrıs Yedidalga

Türkiye'den ayrılmak isteyenleri sessiz sakin bir ada bekliyor. Emekli olunca adada yaşamayı düşünenlere Kuzey Kıbrıs'ın en sessiz sakin yeri olan Yedidalga'yı öneriyoruz.

Seferihisar Sığacık

Seferihisar İzmir'in en sessiz sakin ilçesidir. Burası size tam bir emekli kasabası havası yaşatacak ve temiz doğasıyla her güne dinç uyanmanızı sağlayacaktır.

Pinterest'te Paylaş
Yorumlar