Bizanslılar Osman Bey'i yıkmak için bir araya gelir. Osman Bey'in zayıf noktasından yakalayan Bizans tekfurları, Turgut Bey'i esir alır. Bu duruma öfkelenen Osman Bey, savaş hazırlığına girer. Karayel'in yasını tutan Osman Bey yeni yoldaşını seçti. Kuruluş Osman 67. bölüm fragmanı

Osman Bey'in bu kez düşmanları oldukça fazladır. Osman Bey'in üzerine birden fazla Bizans tekfuru gelir. Sinsi planlarla Osman Bey'e yaklaşan tekfurlar, alpleri tuzağa düşürerek öldürür. Osman Bey alplerinin hesabını sormak için karayele binmek için ağıra gider ancak atı Karayel'in öldürüldüğünü görür. Bunun intikamını almak için yemin eder. Bala Hatun, Malhun Hatın2un kendisinin gebe olduğunu öğrenir. Ancak bunu sır olarak saklamasını ister. 

KURULUŞ OSMAN 67. BÖLÜM FRAGMANI

İLİŞKİLİ HABERKuruluş Osman nerede çekiliyor? Kuruluş Osman platosu nerede?

KURULUŞ OSMAN NEREDE ÇEKİLİYOR?

Beykoz ilçesine bağlı Riva'da özel bir plato yapıldı. Platoda kaleler, hanlar, hamamlar, camiler, kiliseler, en ince ayrıntısına kadar inşa edildi. Avrupa'nın en büyük platolarından biri olan yerin yapımında 60 ayrı marangoz ekibi canla başla her gün çalışıyor. Aynı ortamı yakalamak için bölgedeki göle yapay nehir açıldı. Toplamda 1500 kişi çalışıyor. 

İLİŞKİLİ HABER

Bozkır Arslanı Celaleddin oyuncuları kimlerdir? Bozkır Arslanı Celaleddin konusu nedir?

İLİŞKİLİ HABER

Destan ilk tanıtımı! Destan dizisinin konusu nedir? Destan dizisinin oyuncuları kimlerdir?

BİR YORUM YAPIN 196

özge 3 ay önce

Sukurler olsun yuceAllaha bala hatun gebe kaldi sonunda insallah bala hatunu zaman asimina uramadan 3sezondada gebe gorebiliriz

Toplam 1 beğeni

Bala sultan 3 ay önce

Lütfen 3.sezon başladığında aradan yıllar geçmesin. Bala'nın doğum yaptığı sahneyi görelim, zaten bir tane doğrucak onuda göstermemezlik yapmayın lütfen.

Toplam 1 beğeni

Moda Tasarımcı 3 ay önce

Aynen ya Bala gebe olduğunu, Gonca'ya söylediğini görmek istiyorum.

Toplam 0 beğeni

Moda Tasarımcı 3 ay önce

Oh çok şükür sonunda Bala hatun 'un çocuğu olacak. Beklediğimden erken oldu çok sevindim. Madem bu kadar erken olacaktı o zaman Osman neden ikinci hatun aldı. Biraz daha bekleseydik ikinci hatuna gerek kalmiyacakmış. İkinci hatun alıpta, Bala hatun 'un bu kadar erken çocuğu olması can sıkıcı olmuş.

Toplam 1 beğeni

Pınar 4 ay önce

Bakın istediğiniz oldu. Osman Malhun 'la evlendi, ve çocuğu olucak. Mutlu mesut izleyin. Ama siz mutlu mesut izlerken. Ben içim sızlayarak izlemeyi bırakcam. Olsun sizin mutluluğunuz yeter bana. Napıyım diziden mutlu olamadım, mecbur sizin mutluluğunuz yeticek bana. Mutlu olmaya.

Toplam 1 beğeni

Papatya çiçeği 4 ay önce

Yanlız değilsin pınar bende senin gibiyim.

Toplam 0 beğeni

Pınar 4 ay önce

Niksarlı, beni yanlış anladın. O sözleri ben sehircilere dedim.

Yorumların Tümünü Okuyun