Osmanlı Devleti'nin doğuşu yakınlaşıyor! Kuruluş Osman 64. bölüm 1. fragmanı

17 Haziran 2021, 10:19
Osmanlı Devleti'nin doğuşu yakınlaşıyor! Kuruluş Osman 64. bölüm 1. fragmanı

Bala Hatun Osman Bey'in Malhun Hatun'dan evladı olacağını öğrenir. Osman Bey bu mutlu haberle daha çok sevinir. Ancak Moğol ve Bizans saldırıları bu sevinci geride bırakır. Öte yandan Malhun Hatun'un obaya koyduğu Zoi Nikola'nın adamı çıkar. Zoi Malhun Hatunu ve evladını zehirlemek ister. Kuruluş Osman 64. bölüm 1. fragmanı

Obaya gelen bebek haberi herkesi memnun eder. Ancak düşmanların hain saldırıları bitmez. Selçuklu Sultanı Osman Bey'e söz verir. Büyük savaş için hazırlıklar başlar. Malhun Hatun'un bebek müjdesinden sonra Cerkutay'ın Aygül'le evlenme isteği obayı şenlendirir. Öte yandan Osman Bey'e Türk büyük beylerinden müjdeli haber gelir. Osmanlı Devleti'nin kuruluşu için gelen müjdeden sonra Osman Bey, Bizansa karşı yaptıkları savaş hazırlıklarını hızlandırır. 

KURULUŞ OSMAN 64. BÖLÜM 1. FRAGMANI

Kuruluş Osman'a iki dev transfer!İLİŞKİLİ HABERKuruluş Osman'a iki dev transfer!

KURULUŞ OSMAN NEREDE ÇEKİLİYOR?

Beykoz ilçesine bağlı Riva'da özel bir plato yapıldı. Platoda kaleler, hanlar, hamamlar, camiler, kiliseler, en ince ayrıntısına kadar inşa edildi. Avrupa'nın en büyük platolarından biri olan yerin yapımında 60 ayrı marangoz ekibi canla başla her gün çalışıyor. Aynı ortamı yakalamak için bölgedeki göle yapay nehir açıldı. Toplamda 1500 kişi çalışıyor. 

Pinterest'te Paylaş
Yorumlar
192 Yorum Var
 • Pınar 1 hafta önce Şikayet Et
  Bakın istediğiniz oldu. Osman Malhun 'la evlendi, ve çocuğu olucak. Mutlu mesut izleyin. Ama siz mutlu mesut izlerken. Ben içim sızlayarak izlemeyi bırakcam. Olsun sizin mutluluğunuz yeter bana. Napıyım diziden mutlu olamadım, mecbur sizin mutluluğunuz yeticek bana. Mutlu olmaya.
  Cevapla
 • Papatya çiçeği 1 hafta önce Şikayet Et
  Yanlız değilsin pınar bende senin gibiyim.
 • Pınar 1 hafta önce Şikayet Et
  Niksarlı, beni yanlış anladın. O sözleri ben sehircilere dedim.
  Cevapla
 • gurbetci 1 hafta önce Şikayet Et
  bala hatun her zamanki guler yuzuyle sanki bizim evlatlarimiz gibi oldular hem osman hemde bala hatun butun ekibe saygilar .
  Cevapla
 • Pınar 2 hafta önce Şikayet Et
  Eskiden herkes Bala'yı çok severdi, şimdi kimse sevmiyor. Yazık yeni hatun geldi diye bir zamanlar çok sevdiğiniz Balanızı ne çabuk unuttunuz.
  Cevapla
 • niksarlı 1 hafta önce Şikayet Et
  osman cettimiz ikisini de almış, sevmiş, ikisi de esasında anamız, ninemiz, bizim hesabımıza sevmemek düşmez ki bu gafiliktir.
 • Pembe boncuk 3 hafta önce Şikayet Et
  Malhun hatunu semeyen herkes diziyi izlemeyi bırakmış. Ben ne duruyorum niye izlemeyi bırakıyorum keşke daha erken izlemeyi bıraksaydımda şu Osmanla Malhun'nun düğününde görmeseydim. En azından bu kadar üzülmezdim.
  Cevapla
Yorumların Tümünü Okuyun