Göller Ekspresi nedir? Nereden gidilir? Göller Ekspresi hakkında bilgi

20 Aralık 2019, 08:16
Göller Ekspresi nedir? Nereden gidilir? Göller Ekspresi hakkında bilgi

Akdeniz ile Ege'yi birbirine raylarla bağlayan "Göller Ekspresi", Isparta ile İzmir arasında 10 yıl aradan sonra yeniden sefere başladı. Peki, Göller Ekspresi nedir? Nereden gidilir? Göller Ekspresi hakkındaki bilgileri sizlerle paylaşıyoruz.

Göller Ekspres ile Isparta-İzmir arası yolculuk ortalama 8.30 saat sürecek. 262 yolcu kapasiteli tren, her gün karşılıklı sefer yapacağı biliniyor. Isparta-İzmir hattında her gün karşılıklı transfer sağlatacak, Göller Ekspresi, 262 yolcu kapasiteli 4 vagonlu setlerden oluşmaktadır. Peki, Göller Ekspresi nedir? Nereden nereye gidilir? İşte Göller Ekspresi hakkındaki ayrıntılar...

Göller Ekspresi hakkında bilgi

GÖLLER EKSPRESİNİN YOLCULUK SÜRESİ NE KADARDIR?

Göller Ekspresi'nde ortalama seyahat süresi ortalama 8 saat 30 dakika sürmektedir. 

Göller Ekspresi

GÖLLER EKSPRESİ YOLCULUK ROTALARI NERELERDİR?

Göller Ekspresi tren hattının rotası; Torbalı, Selçuk, Ortaklar, Aydın, Nazilli, Goncalı, Denizli, Dinar, Gümüşgün başta olmak üzere toplam 30 durakta yolcu alıp indirecek. Göller Ekspresi'ni kullanacak Burdur yolcuları için Gümüşgün durağı ile Burdur arasında otobüslerle transfer sağlanacak.

Göller Ekspresi sefer saatleri

GÖLLER EKSPRESİ SEFER SAATLERİ KAÇTIR? 

Basmane'den saat 22.30'da, Isparta'dan saat 22.00'de Göller Ekspresi'nin sefer saatleri olmaktadır.

Göller Ekspresi fiyatları

GÖLLER EKSPRESİ BİLET ÜCRETİ NE KADAR?

2 hafta önceden satışa sunulan Göller Ekspresi'nin biletlerine rahatlıkla ulaşabilirsiniz. İzmir Basmane- Isparta arası, Göller Ekspresi yolculuğunun kişi başı fiyatı 50 lira olarak belirlenmiştir.

Pinterest'te Paylaş
Yorumlar