Yasemin Sakallıoğlu'nun Zengo filminin konusu nedir? Zengo ne zaman vizyona girecek?

06 Mart 2020, 07:35
Yasemin Sakallıoğlu'nun Zengo filminin konusu nedir? Zengo ne zaman vizyona girecek?

Bir dönem sadece sosyal medyada Karadeniz şivesi ile yaptığı komik videolarla gündemde olan Yasemin Sakallıoğlu film yaptı. Şahan Gökbahar ile Zengo isimli film çeken Yasemin Sakallıoğlu'nun filmi 6 Mart'ta vizyona girecek. Peki Zengo filminin konusu nedir? Zengo filminde ne kimler oynuyor? İşte tüm detaylar:

Instagram'da çektiği videolarla fenomen olan Yasemin Sakallıoğlu, daha sonra Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi ile oyunculuğa adım atmıştı. seyircileri güldüren Sakallıoğlu'nun ilk sinema filmi Zengo, 6 Mart'ta vizyona giriyor. Yönetmenliğini Şahan Gökbakar'ın yaptığı filmin konusu merak ediliyor. Fragmanı yayınlan film hakkında Gökbakar, "Güldürmeye geliyoruz" dedi. 

Filmin afişini takipçileriyle paylaşan komedyen, “Size Yasemin Sakallıoğlu'nun yeni filmini ‘Zengo’yu takdim ediyorum. Hem yazan, hem oynayan hem de espri yeteneği cok sağlam olan bir kadın komedyen. İnşallah bu güzel ülkede başarılı olmuş nice kadın komedyenlere bir yenisi daha eklenecek. Çorbasında tuzumuz varsa ne mutlu... Eminim beni sevdiğiniz gibi uzun yıllar onu da severek takip edeceksiniz... Çekimlerine yarın başlıyoruz ve inşallah Recep İvedik 6’dan birkaç ay sonra da Zengo'yu izliyor olacağız... Bekleyin bizi, güldürmeye geliyoruz” dedi.

ZENGO FİLMİNİN KONUSU NEDİR?

Genç bir kadının hikayesini konu edinen Zengo, modacı olma hayaliyle yanıp tutuşan bu kızın kendisini büyük bir rekabetin içinde buluşunu anlatıyor. Genç ve deli dolu olan Zerrin, yaşadığı mahallenin kentsel dönüşüm sebebiyle değişmesi nedeniyle bir anda kendisini lüks bir yaşantının içerisinde bulur. Çok eğlenceli bir kişiliğe sahip olan Zerrin’e, sonradan görme halleri de eklenince kahkaha tufanı bir kişiye dönüşür.

ZENGO FİLMİNDE KİMLER OYNUYOR?

Filmin oyuncu kadrosunda ise baş rolde Yasemin Sakallıoğlu yer alırken Sakallıoğlu’na Şahan Gökbakar filmlerinden aşina olduğumuz ünlü oyuncu Dilşah Demir ve Ece İrtem yer alıyor.

Pinterest'te Paylaş
Yorumlar