Ailecek hafta sonu evde ne yapılır? Hafta sonu planı

18 Nisan 2020, 05:44
Ailecek hafta sonu evde ne yapılır? Hafta sonu planı

Koronavirüsün yayılmasından dolayı insanların evlerinde kalmaları talep ediliyor. Pazar gününü evde ailenizle geçirmeniz için yapacağınız etkinlikleri sizler için planladık. İşte, hafta sonu ailecek yapılacak listesi...

Ailecek hafta sonunu evde geçireceğiniz veya evde olmaktan keyif alacağınız iş paylaşımları daha önce yaptınız mı? Sabahın erken saatlerinde uyanıp koca bir günü geçirmeyi sıkıcı mı buluyorsunuz? Hafta sonlarını en güzel şekilde değerlendirebilirsiniz. Peki hafta sonu ailenizle birlikte vakit geçirmek için hangi planlar göz önünde bulundurulmalı? İşte, sizler için hazırladığımız hafta sonu planı...

AİLECEK HAFTA SONLARI NE YAPILIR?

Öncelikle enfes bir kahvaltı hazırlayabilirsiniz. Köy kahvaltısı edasında bir sofra düzeni kurarak, dışarıdaki atmosfer ve konsepti evinize taşımış olabilirsiniz.

Evde hafta sonu ne yapılır

Temizlik ve tasarım güzel bir fikir olabilir. Sevdiğiniz bir evin köşesini veya bir eşyanın tozunu alabilir, soluklaşmışsa parlatmak için verniklemek gibi çözüm yollarına başvurabilirsiniz.

Evde hafta sonu ne yapılır

Resim, müzik gibi hobilerinizi ailenizle paylaşmanın daha güzel bir zamanı yoktur. Örneğin; babanızın, annenizin veya kardeşinizin resmini çizebilirsiniz.

Tabu, Monopoly, Uno, Jenga gibi oyunları ailenizle oynayabilir, saatlerce sürecek keyifli ortamlara neden olabilirsiniz.

Evde hafta sonu ne yapılır

İş bölümü yapabilirsiniz. Örneğin aile bireyleri arasında odaları toparlama ve dizayn etme dağılımı yapabilirsiniz.

Odanızın görselliğini renklendirmek için bir d kısım duvarını boyayabilir, üzerine değişik şekiller ilave edebilirsiniz. Boya yapmak stresi azaltır. Ailecek stressiz bir hafta sonu geçirebilirsiniz. Ancak boyayı yaparken evinizi düzenli olarak havalandırmayı unutmayın.

Evde hafta sonu ne yapılır

Babanızdan size kitap okumasını isteyebilirsiniz. Takıldığı yerde siz devam edebilir ve birlikte kültürel bir an yaşamış olabilirsiniz.

Pinterest'te Paylaş
Yorumlar