Karantinada izlenmesi gereken fantastik filmler

14 Nisan 2020, 21:27
Karantinada izlenmesi gereken fantastik filmler

Vatandaşlar karantina süreci boyunca evde kalıyor. 48 saat sokağa çıkma yasağının ardından film sitelerine olan rağbet artış gösteriyor. Sizler için bu sayfamızda izlenmesi gereken en fantastik filmleri sıraladık...

Evdeyken karantina günlerinizde ailenizle birlikte hoş vakit geçireceğiniz bir etkinlik arıyorsanız, film keyfi sizler için en doğru tercih olabilir. Soluksuz iki saat boyunca izlerken zamanın nasıl geçtiğini anlamadan, kendinizi filmden bir kahraman gibi hissedeceğiniz fantastik filmle,  bu zorlu sürecinizde sizler için en ideal birer yardımcı olabilir. Fantastik film sayfamızda; en etkileyici, en akıcı ve en beğenilen filmleri sizler ve sevdikleriniz için derledik...İşte, Yasemin'den izlenmesi gereken en iyi fantastik film önerileri...

en iyi fantastik filmler

İZLENMESİ GEREKEN EN İYİ FANTASTİK FİLMLER;

Zatura

Zatura filmi, Jumanji izleyip de sevenlere özel benzer türden bir içeriğe sahip. İki erkek kardeş kendilerini Zatura oyununu oynarken bulurlar, oyun onları geçmiş ile gelecek arasında mekik dokutacak ve oyunu kazanıp evlerine geri dönmeleri için hayatta kalma mücadelesi verdirecektir. 

Hokus Pokus

Aradan geçen yılların ardından Cadılar Bayramı'nda üç cadı kız kardeş tekrar hayata gelir. Kasabaya taşınan Max adında bir çocuk ile ölümsüz bir kedi, yıllar sonra dirilen cadı kardeşleri öldürmek için verdikleri komik uğraşılar sizleri ekrana kitleyecek. 1993 yapımı olan fantastik komedi filminin başrol oyuncuları ise; Bette Midler, Sarah Jessica Parker, Kathy Najimy.

Canavarlar Firarda

Canavarlar Firarda filmi, bir yazarın geçmişten şimdiki zamana kadar yazdığı tüm canavar karikatürlerini canlı sakladığı romanlarını ele alıyor. Kitapları her ne kadar kütüphane raflarında kitli vaziyette dursalar da talihsiz bir şekilde kilitleri açılacak ve tüm canavarlar yazara ve yazarın çevresinde insanlara bela olacaktır. Yazarın ve takımının canavarlardan kurtulmak için giriştikleri yollar sizler eğlenceli dakikalar yaşatacak.

valerian ve bin gezegen imparatorluğu

Star Wars filmi tadında güzel bir serüven olan Valerian ve Bin Gezegen İmparatorluğu, sizleri uzayın boşluğuna atacak.

Fantastik Canavarlar Nerede ve Nasıl Bulunurlar

Harry Potter filminin başlamadan önceki serilerinden olan Fantastik Canavarlar Nerede ve Nasıl Bulunurlar filmi, sizlere büyülü bir macera yaşatacak.

Aquaman

​DC yapımı olan Aquaman filmi, Aquaman'in gücüne nereden ulaştığını ve bir iradeyle o gücü yönetebildiğini gözler önüne sergiliyor. 3D seçeneği olan bu film sayesinde denizin derinliklerde bir hayat sizi bekliyor. Su altında bir yaşama hazır olun.

Pers Prensi Zamanın Kumları
Pers Prensi Zamanın Kumları filmi, Pers kralının tesadüfen pazar yerinden hırsızlık yapan bir çocuğu evlat edindikten sonra ortaya çıkan belirsizliklerin ardı ardına gelmesiyle kendinizi "Neler oluyor böyle?" kaosunun içerisinde bulacaksınız.

warcraft

Paralel evren olsaydı, ne olurdu? diye merak ettiğiniz oldu mu? İşte, merak edenler için Warcraft filmi, iki dünyanın ilk karşılaşmasını gözler önüne seriyor.

ölümcül makineler

Yüzüklerin Efendisi ve Hobbit'in yapımcılarından olan Ölümcül Makineler filmi, gelecekte makinelerin insanlığın önüne geçtiğini dolayısıyla insanların değerini kaybettiğini anlatıyor. Filmin 3D ve 2D seçenekleri de mevcut.

Pinterest'te Paylaş
Yorumlar
2 Yorum Var
  • yuppy 1 yıl önce Şikayet Et
    Hokus Pokus efsane filmlerden ...tavsiyeniz ile Warcraft izledim bayıldım ;) emeğe sağlık
    Cevapla
  • gamze 1 yıl önce Şikayet Et
    eee bu kadarmı yani?
    Cevapla