Menajerimi Ara'ya usta oyuncu Selda Alkor konuk oluyor!

02 Nisan 2021, 13:42
Menajerimi Ara'ya usta oyuncu Selda Alkor konuk oluyor!

Star TV'de ekrana gelen Menajerimi Ara dizisine her hafta ünlü isimlerin konuk olmasıyla birlikte, sürpriz dolu anlar yaşanıyor. Star TV'nin sevilen dizisi Menajerimi Ara'nın 32. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Menajerimi Ara'nın bu haftaki sürpriz konuklarından biri de sanat hayatına birçok başarılı film ve diziyi sığdırmış olan usta sanatçı Selda Alkor oluyor.

HABERE AİT VİDEO İÇİN TIKLAYIN

Barış Falay, Canan Ergüder, Fatih Artman, Serhat Teoman, Ahsen Eroğlu, Deniz Can Aktaş ve Ayşenil Şamlıoğlu'nun başrollerini paylaştığı Menajerimi Ara dizisi duygusal bir bölümle ekrana geldi. Usta oyuncu Aydan Şener, Fatih Artman, Barış Falay ve Canan Ergüder'in rol aldığı 'Menajerimi Ara' dizisinde konuk oyuncu olarak yer alacak. Pazar günlerinin Ay Yapım imzalı sevilen dizisi Menajerimi Ara'nın 32. bölümünden ilk tanıtım yayınlandı. Yer aldığı sayısız film ve Türkiye televizyonlarına damga vurmuş dizileriyle efsaneleşen usta sanatçı Selda Alkor, bu hafta 'Menajerimi Ara'nın ağırladığı yıldız isimlerden biri oluyor.

Selda Alkor, dizide yıllardır ona eşlik eden çok sevdiği dublajcısını kaybetme korkusuyla karşı karşıya kalıyor. Barış son anda deneme çekimine katılmaktan vazgeçtiği 'Zor Yıllar' filmi için tekrar kolları sıvıyor.

MENAJERİMİ ARA 32. BÖLÜM FRAGMANI

Menajerimi Ara'nın Feris'i Canan Ergüder: Oyuncuysan depresifsin!İLİŞKİLİ HABERMenajerimi Ara'nın Feris'i Canan Ergüder: Oyuncuysan depresifsin!

MENAJERİMİ ARA ORİJİNAL KONUSU VE OYUNCU KADROSU

Bir Fransız dizisi olan "Menajerimi Arayın", Paris'teki bir ajansta çalışan menajerlerin, beklenmedik bir kriz sonrasında yıldız müşterilerini memnun etmek ve şirketlerini ayakta tutmak için gösterdikleri çabayı anlatıyor. 

MENAJERİMİ ARA DİZİSİNDE KİM KİMDİR?

► Kıraç Özdağ/ Barış Falay: Ego ajansın 4 menajerinden biri olan Kıraç, hırsı ve inatçılığıyla oldukça fazla ön plana çıkıyor.

► Feris Aydan / Canan Ergüder: Feris uluslararası ilişkiler mezunu olmasına rağmen sinemaya olan tutkusundan dolayı menajerlik dünyasına girmiş. Özgüveni yüksek olan ve kariyerinde her ne kadar iyi olsa da arada aile kurmak gibi hayalleri olduğu için biraz kafası karışacak. 

► Peride Şener / Ayşenil Şamlıoğlu: Ego Ajans’ın en deneyimli ve en eski menajeri olan Peride, yıllar boyunca yaşadığı deneyimlerle olaylara sakin ve sabırlı bir şekilde kolayca çözen biri. Peride’nin müşterileri daha çok Yeşilçam oyuncularından oluşuyor. 

► Çınar Bilgin / Fatih Artman: Ajansın en entellektüeli ve aynı zamanda sinemaya aşkla bağlı olan menajeri Çınar. Bir halk insanı ve duygusal bir karakter olan Çınar’ın, duygusallıkların doğurduğu arkadaşlıklar bazı zorlu yollara sokacak.

► Dicle Erten / Ahsen Eroğlu: Dicle, çocukluğundan beri senede sadece 1 hafta görebildiği ve kimsenin bilmediği babasıyla konuşabilmek için babasının çalıştığı Ego Ajans’a geldiğinde hayal kırıklığı yaşasa da bir işe sahip olur ve bu sektörde ayakta kalmaya çalışacak.

► Barış Havas / Deniz Can Aktaş: Özgürlüğüne düşkün ve karmaşık ruh halleriyle Dicle’nin de oldukça kafasını karıştıracak olan Barış’ın kendi kafası da zaman geçtikçe Dicle konusunda karışarak olaylar farklı bir şekilde gelişecek.

Pinterest'te Paylaş
Yorumlar
2 Yorum Var
  • Dilnoza 4 hafta önce Şikayet Et
    Bu diziye bayılıyorum ❤️❤️❤️❤️❤️
    Cevapla
  • TÜRK 1 ay önce Şikayet Et
    Türk insanının kültürüne tamamen aykırı avrupa özentisi ile yapılmış bir dizi.
    Cevapla