Cenk Eren'den güldüren Masumlar Apartmanı yorumu! Masumlar Apartmanı 3. bölüm 1. fragmanı

23 Eylül 2020, 09:17
Cenk Eren'den güldüren Masumlar Apartmanı yorumu! Masumlar Apartmanı 3. bölüm 1. fragmanı

Yazar Gülseren Budayıcıoğlu'nun Madalyonun İçi romanı, TRT'ye dizi oldu. Dizide Merve Dizdar ve Ezgi Mola başrolü paylaşıyor. Masumlar Apartmanı dizisinin 3. bölüm 1. fragmanı da yayınlandı. Peki Masumlar Apartmanı dizisinin konusu nedir? Masumlar Apartmanı nerede çekiliyor? Masumlar Apartmanı dizisiyle merak edilenler haberimizde.

Yakın zamanda başlayacak olan Masumlar Apartmanı dizisinin oyuncu kadrosu tamamlandı. Merve Dizdar dışında kesinleşen diğer isimler Birkan Sokullu, Ezgi Mola ve Farah Zeynep Abdullah oldu. Gülseren Budayıcıoğlu'nun Madalyonun İçi adlı romanından uyarlandı. Dizi 15 Eylül Salı akşamı yayın hayatına başladı.

MASUMLAR APARTMANI 3. BÖLÜM 1. FRAGMANI:

Şarkıcı Cenk Eren, Masumlar Apartmanı ile ilgili bir tweet attı. Eren paylaşımında, 'Suların kesildiğini düşünmek bile istemiyorum.' ifadesine yer verdi. Bu paylaşıma ünlü tiyatrocu Nilgün Belgün'den, 'Sular kesilirse dizi biter.' yanıtını verdi.

MASUMLAR APARTMANI 2. BÖLÜM 1. FRAGMANI:

MASUMLAR APARTMANI 2. BÖLÜM 2. FRAGMANI:

EZMİ MOLA 8 YIL SONRA SETLERDE

Oyuncu Ezgi Mola, 8 yıllık aranın ardından dizi setlerine geri döndü. Canlandırdığı Safiye karakteri hakkında konuşan Mola, 'Keşke o yüklerden kurtarabilsem seni.' dedi. Mola eğer bir gün görecek olsa 'seni anlıyorum.' deyip sarılmak istediğini söyledi.

TRT ekranlarında yepyeni bir dizi başlıyor. Son olarak Mucize Doktor dizisinde rol alan ödüllü tiyatrocu Merve Dizdar, yakın zamanda diziden ayrılmıştı. Dizdar'ın yeni adresi Masumlar Apartmanı oldu. Diziyi, aynı zamanda oyunculuk da yapan ödüllü yönetmen Çağrı Lostuvalı yönetecek. Yazarlığı ise Deniz Madanoğlu yapacak.

MASUMLAR APARTMANI DİZİSİ KONUSU NEDİR?

Yazar Gülseren Budayıcıoğlu'nun Madalyonun İçi romanından uyarlanan dizide, çok temiz olmak uğruna çevrelerini ve yaşamlarını bir çöpe dönüştüren kız kardeşlerin hikayesi anlatılır.

Korumacı dedesi ve erkek kardeşiyle birlikte yaşayan İnci, geçirdiği bir kaza sonrasında bambaşka bir hayat yaşamaya başlayacaktır. Bu kazada İnci'yi, Han ve o'nun sırlarla dolu ailesi beklemektedir. Takıntıları olan ablaları Safiye ve Gülben, kardeşlerini kaybetmekten çok korkmaktadırlar. İnci ve Han'ın en büyük düşmanları bu iki abla olacaktır.

MASUMLAR APARTMANI OYUNCULARI

Ezgi Mola

Merve Dizdar

Farah Zeynep Abdullah

Birkan Sokullu

Metin Coşkun

Esra Ruşan

Atilla Şendil

Alper Saldıran

Gizem Katmer

Uğur Uzunel

Emir Özden

MASUMLAR APARTMANI NEREDE ÇEKİLİYOR?

İlk bölümüyle büyük bir beğeni yakalayan dizi, İstanbul'un Beyoğlu ve Balat ilçelerinde çekiliyor.

MASUMLAR APARTMANI FRAGMANI

Pinterest'te Paylaş
Yorumlar
1 Yorum Var
  • Nur 1 hafta önce Şikayet Et
    Benimde böyle hayatı kendine ve bize çekilmez yapan bir annemiz vardı.Temizlik takıntısı yüzünden kendi evimizde sığıntı gibiydik.İzlerken içim şişti.
    Cevapla