Kırmızı Oda 20. bölüm fragmanı! Kumru, hikayesiyle seyirciyi ağlattı

09 Ocak 2021, 13:30
Kırmızı Oda 20. bölüm fragmanı! Kumru, hikayesiyle seyirciyi ağlattı

Her Cuma akşamı TV8'de yayınlanan Kırmızı Oda'nın son bölümüne, Aslıhan Gürbüz'ün canlandırdığı Kumru karakterinin hikayesi damgasını vurdu. Kumru'nun anlattıkları seyirciyi ağlattı. Diğer yandan Kırmızı Oda'nın 20. bölüm fragmanı yayınlandı mı soruları da aratılmaya başlandı. Peki Kırmızı Oda'da Kumru'nun hikayesi neydi ve 20. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Kırmızı Oda'nın merakla beklenen 19. bölümü yayınlandı. Dizi, Kumru'nun hikayesiyle seyirciyi ağlattı. Aslıhan Gürbüz'ün canlandırdığı Kumru, sevgisine güvenip kaçıp evlendiği erkek tarafından sırf kumar borcu yüzünden kötü-pis işlere alet edilen çaresiz bir kadının hikayesini anlatıyor. Gürbüz'ün performansıyla kendisine hayran bıraktığı dizide, Selvi ile Boncuk'un hikayesi de yansıtılmaya devam edildi. Kırmızı Oda'nın 20. bölüm fragmanı ise henüz yayınlanmadı. 

KÖKSAL ENGUR KIRMIZI ODA'DA

Dizinin oyuncu kadrosu genişlemeye devam ediyor. Bu haftadan itibaren diziye, usta tiyatrocu Köksal Engur dahil oluyor. Engur dizide, psikolog Ayşe'nin dedesini oynayacak.

Kırmızı Oda'nın Güler'i Su Burcu Yazgı Coşkun kimdir?

Kırmızı Oda dizisinin Meliha'sı Evrim Alasya kimdir?

Psikolojik olayları ekrana taşıması yönüyle Türkiye'de bir ilk olan Kırmızı Oda dizisi, şu ana kadar Gülseren Budayıcıoğlu'nun Günahın Üç Rengi ve Hayata Dön romanlarında yer alan hikayeleri seyirciye aktardı. Meliha ve Mehmet'in hikayesi sona ererken, Alya'nın hikayesi de tamamen bitmiş oldu.

KIRMIZI ODA'NIN ALYA'SI ASLINDA İSTANBULLU GELİN'İN YAZ'I!

İstanbullu Gelin dizisi de Budayıcıoğlu'nun romanından uyarlanmış fakat sadece temel hikaye ele alınmıştı. Prof. Dr. Psikiyatr Gülseren Budayıcıoğlu'ndan tedavi görüp yaşadıklarını anlatan, herkesin Alya olarak bildiği ve şu anda Amerika'da yaşayan kadının anlattıkları diziye yansıtılmamıştı.

Romanda Süreyya olarak tanınan ve Aslı Enver'in canlandırdığı karakter, Alya olarak bilinen kızına psikolojik ve fiziksel şiddet uyguluyordu ve şizofrendi. Fakat dizide bu hiç gösterilmedi. Hatta Süreyya'nın sahip olduğu özellikler, eltisi İpek'e yazıldı ve dizi romandan tamamen bağımsız ilerledi.

Kırmızı Oda dizisinde ise Alya olarak bilinen kadının romanda yer alan ailesiyle ilgili tüm gerçekler yansıtılıyor. İstanbullu Gelin dizisinde Yaz olarak gösterilen ve Ahsen Eroğlu'nun canlandırdığı karakter, şimdilerde Melisa Sözen tarafından canlandırılıyor.

Kırmızı Oda dizisinde Melisa Sözen'in canlandırdığı Alya karakteri, hikayesiyle her Cuma akşamı Twitter'de TT oluyor. Alya'nın ailesinin hikayesi, Hayata Dön romanında aktarılıyor.

Pinterest'te Paylaş
Yorumlar
5 Yorum Var
 • VANLİİİ 2 ay önce Şikayet Et
  o sahnenin o saate yayınlaması çok kötü oldu.çocuklar üzerinde ağır travma barakacak.hoş bbir çok dizide çocuklar için sakıncalı ama malesef her evde izleniyor
  Cevapla
 • istanbullu ertugrul 4 ay önce Şikayet Et
  Dizinin ilk bölümünü hanımım izlerken kulak misafiri oldum. kocasından şiddet gören kadına, sorunlarınız çözülürse evli kalmak istermisiniz diye soruyor. kadın kocasını sevdiğini ve çocuğunu babasız büyütmek istemediğini söylüyor. psikolok kadının iç sesi, aileyi yıkmaya yönelik, "tam özgür ve cesur olacaksın" şeklinde oluyor. inceden inceye gene aile yapısını hedef almaktalar. bu subnimilan empoze çalışmaları bu dizide de devam etmektedir. dikkatli olunuz.
  Cevapla
 • Arda 3 ay önce Şikayet Et
  Ne alaka, şiddetin her türlüsü yanlış ve dolayısıyla asla yapılmamalı. Hele hele kadınlara ve çocuklara kesinlikle yapılmamalı. Şiddet gören kim olursa olsun korunmalı ve korunacak yeri olmalı!
 • Fatma 4 ay önce Şikayet Et
  Döven koca mi aile butunlugunu sagliyor
 • Fidan 4 ay önce Şikayet Et
  Yoksa siz de karınızı çocuklarınızı dövüp bir gün sizden boşanma kararı alır da şiddete maruz kalmadığı için “özgür ve cesur” olacak diye korkuyor musunuz?