Kırmızı Oda dizisi 4. bölüm 2. fragman! Kırmızı Oda dizisi konusu nedir?

23 Eylül 2020, 09:35
Kırmızı Oda dizisi 4. bölüm 2. fragman! Kırmızı Oda dizisi konusu nedir?

TV8'in yeni dizisi Kırmızı Oda başladı. Yazar Dr. Gülseren Budayıcıoğlu'nun eserinden uyarlanan Kırmızı Oda, ilk bölümüyle sosyal medyaya damgasını vurdu. Psikolojik bir temaya sahip dizide Binnur Kaya başrolde yer alıyor. Kırmızı Oda'nın 4. bölüm 2. fragmanı da yayınlandı. Peki Kırmızı Oda dizisinin konusu nedir ve Kırmızı Oda dizisinde kimler oynuyor? İşte Kırmızı Oda dizisi hakkında merak edilenler.

Kırmızı Oda dizisinde seyirciyi etkileyen yeni olaylar yaşandı. Meliha, ablası Güler'i kaybetme acısını paylaşırken Mehmet ise şiddetle tanışma ve ve onu kendisi için bir çözüm yolu olarak görmesini oluşturan olayları anlatıp, sevilmek duygusuna karşı duyduğu güvensizliği itiraf etti. Peki Kırmızı Oda'nın 4. bölümünde neler yaşanacak? Alya ailesinden bahsedecek mi? Meliha'nın etrafında dönüp durduğu ancak bir türlü anlatamadığı diğer büyük sırrı ne? Mehmet, öfke probleminden sıyrılıp kaybetme korkusu yaşadığı eşi ve çocuklarına karşı daha uysal bir tavır sergilemeyi başarabilecek mi? 

KIRMIZI ODA 4. BÖLÜM 1. FRAGMANI

KIRMIZI ODA 4. BÖLÜM 2. FRAGMANI:

 

Kırmızı Oda dizisinin merakla beklenen 3. bölüm fragmanlarıı yayınlandı. 3. bölümde Meliha ve Mehmet'in hikayesinde derinlere inilmeye devam edilecek. İşte Kırmızı Oda 3. bölüm 1. ve 2. fragmanları!

Kırmızı Oda'nın Güler'i Su Burcu Yazgı Coşkun kimdir?

KIRMIZI ODA 3. BÖLÜM 1. FRAGMANI:

TV8'in merakla izlenen yeni dizisi Kırmızı Oda'nın 2. bölüm 2. fragmanı ve 2. bölüm önizleme sahnesi paylaşıldı. Salih Bademci, Hande Doğandemir ve Evrim Alasya dışında Melisa Sözen de Kırmızı Oda'nın 2. bölümünde konuk oyuncu oldu.

KIRMIZI ODA 2. BÖLÜM 2. FRAGMANI:

KIRMIZI ODA 2. BÖLÜM ÖNİZLEME:

Ünlü psikiyatr Gülseren Budayıcıoğlu'nun, gerçek hayat öykülerini anlattığı romanından uyarlanan Kırmızı Oda, yayın hayatına başladı. İlk bölümde 2 ayrı hikayeyi ele alan dizide, psikolojik rahatsızlıkların temelinde yatan acı geçmişlere odaklanılıyor. Dizide bir hikaye çözümlenmeden başka bir hikayeye geçilmiyor. Her hafta başka bir oyuncunun konuk olduğu Kırmızı Oda'nın merakla beklenen 2. bölüm 1. fragmanı da yayınlandı:

KIRMIZI ODA 2. BÖLÜM 1. FRAGMANI:

Kırmızı Oda dizisinin Meliha'sı Evrim Alasya kimdir?

KIRMIZI ODA İLK BÖLÜM FRAGMANLARI

Binnur Kaya'nın başrolünde olduğu Kırmızı Oda'nın 4. fragmanı yayınlandı. Ancak dizinin yayın tarihi henüz kesinleşmedi. Kırmızı Oda dizisinin her bölümünde yeni bir oyuncu konuk olacak. Yaşanan gerçek hayat hikayelerini anlatan dizinin ilk bölümü 4 Eylül'de yayınlanacak. Kırmızı Oda dizisinin son fragmanı da yayınlandı.

KIRMIZI ODA 4. BÖLÜM FRAGMANI:

Psikolojik olayları ekrana taşıması yönüyle Türkiye'de bir ilk olacak olan Kırmızı Oda dizisi yakında başlayacak. Diziyle ilgili merak edilen yeni fragman yayınlandı. İlk bölümde Salih Bademci ve Hande Doğandemir bölüm oyuncusu olarak yer alacaklar.

Binnur Kaya'nın başrolü olduğu ve gerçek hayat hikayelerini yansıtan psikolojik dizi Kırmızı Oda'dan ilk fragman yayınlandı. Dizinin ne zaman başlayacağı ve yayın günü henüz bilinmiyor.

İŞTE KIRMIZI ODA DİZİSİ FRAGMANI:

TV8 kanalı yarışma programları haricinde dizilere de yöneldi. Doğduğun Ev Kaderindir'in ardından şimdi de yazar Dr. Gülseren Budayıcıoğlu'nun bir başka eseri dizi olarak ekrana taşınıyor. Başrolünde Binnur Kaya, Songül Öden, Meriç Aral, Ecem Uzun ve Tülin Özen'in yer alacağı dizinin konusu merak konusu olmaya başladı.

KIRMIZI ODA DİZİSİ KONUSU NEDİR?

Gülseren Budayıcıoğlu'nun hangi kitabından uyarlanacağı henüz belli değil. Ancak dzinin psikoloji üzerinden ilerleyeceği ve bir psikolog ile hastası arasında oluşacak bir aşk konusunu işleyeceği belirtildi.

Pinterest'te Paylaş
Yorumlar
3 Yorum Var
 • istanbullu ertugrul 2 hafta önce Şikayet Et
  Dizinin ilk bölümünü hanımım izlerken kulak misafiri oldum. kocasından şiddet gören kadına, sorunlarınız çözülürse evli kalmak istermisiniz diye soruyor. kadın kocasını sevdiğini ve çocuğunu babasız büyütmek istemediğini söylüyor. psikolok kadının iç sesi, aileyi yıkmaya yönelik, "tam özgür ve cesur olacaksın" şeklinde oluyor. inceden inceye gene aile yapısını hedef almaktalar. bu subnimilan empoze çalışmaları bu dizide de devam etmektedir. dikkatli olunuz.
  Cevapla
 • Fatma 1 hafta önce Şikayet Et
  Döven koca mi aile butunlugunu sagliyor
 • Fidan 2 hafta önce Şikayet Et
  Yoksa siz de karınızı çocuklarınızı dövüp bir gün sizden boşanma kararı alır da şiddete maruz kalmadığı için “özgür ve cesur” olacak diye korkuyor musunuz?