Kırmızı Oda'da Sadi'nin gözyaşları! Kırmızı Oda 37. bölüm fragmanı

14 Mayıs 2021, 08:58
Kırmızı Oda'da Sadi'nin gözyaşları! Kırmızı Oda 37. bölüm fragmanı

Her Cuma akşamı TV8'de yayınlanan Kırmızı Oda'ya son olarak Melisa Aslı Pamuk dahil olmuştu. Dizide bu hafta Sadi'nin annesini kaybettikten sonra yaşadıkları seyirciye aktarılacak. İşte Kırmızı Oda 37. bölüm fragmanı!

Kırmızı Oda'da sözleşmesi uzatılan Erkan Petekkaya'nın canlandırdığı Sadi ile Esra Ronabar ve Yiğit Özşener'in canlandırdıkları Nihal ile Zafer'in hikayeleri seyirciye aktarılmaya devam ediliyor. Dizidee bu hafta Sadi'nin annesini kaybediş süreci sonrası yaşadıkları ve hisleri işlenecek.

KIRMIZI ODA 37. BÖLÜM FRAGMANI

Kırmızı Oda'nın Nihal'i Esra Ronabar kimdir? Kaç yaşında ve eşi kim?İLİŞKİLİ HABERKırmızı Oda'nın Nihal'i Esra Ronabar kimdir? Kaç yaşında ve eşi kim?

Öte yandan diziye Melisa Aslı Pamuk da dahil oldu. Pamuk, çocukluk yıllarında travmalar geçirmiş bir kadına hayat verecek. Ünlü ismin diziye ne zaman dahil olacağı ise henüz bilinmiyor.

KIRMIZI ODA'NIN ALYA'SI ASLINDA İSTANBULLU GELİN'İN YAZ'I!

İstanbullu Gelin dizisi de Budayıcıoğlu'nun romanından uyarlanmış fakat sadece temel hikaye ele alınmıştı. Prof. Dr. Psikiyatr Gülseren Budayıcıoğlu'ndan tedavi görüp yaşadıklarını anlatan, herkesin Alya olarak bildiği ve şu anda Amerika'da yaşayan kadının anlattıkları diziye yansıtılmamıştı.

Romanda Süreyya olarak tanınan ve Aslı Enver'in canlandırdığı karakter, Alya olarak bilinen kızına psikolojik ve fiziksel şiddet uyguluyordu ve şizofrendi. Fakat dizide bu hiç gösterilmedi. Hatta Süreyya'nın sahip olduğu özellikler eltisi İpek'e yazıldı ve dizi romandan tamamen bağımsız ilerledi.

Kırmızı Oda dizisinde ise Alya olarak bilinen kadının romanda yer alan ailesiyle ilgili tüm gerçekler yansıtılıyor. İstanbullu Gelin dizisinde Yaz olarak gösterilen ve Ahsen Eroğlu'nun canlandırdığı karakter, şimdilerde Melisa Sözen tarafından canlandırılıyor.

Kırmızı Oda dizisinde Melisa Sözen'in canlandırdığı Alya karakteri, hikayesiyle her Cuma akşamı Twitter'de TT oluyor. Alya'nın ailesinin hikayesi, Hayata Dön romanında aktarılıyor.

Pinterest'te Paylaş
Yorumlar
5 Yorum Var
 • VANLİİİ 6 ay önce Şikayet Et
  o sahnenin o saate yayınlaması çok kötü oldu.çocuklar üzerinde ağır travma barakacak.hoş bbir çok dizide çocuklar için sakıncalı ama malesef her evde izleniyor
  Cevapla
 • istanbullu ertugrul 8 ay önce Şikayet Et
  Dizinin ilk bölümünü hanımım izlerken kulak misafiri oldum. kocasından şiddet gören kadına, sorunlarınız çözülürse evli kalmak istermisiniz diye soruyor. kadın kocasını sevdiğini ve çocuğunu babasız büyütmek istemediğini söylüyor. psikolok kadının iç sesi, aileyi yıkmaya yönelik, "tam özgür ve cesur olacaksın" şeklinde oluyor. inceden inceye gene aile yapısını hedef almaktalar. bu subnimilan empoze çalışmaları bu dizide de devam etmektedir. dikkatli olunuz.
  Cevapla
 • Arda 7 ay önce Şikayet Et
  Ne alaka, şiddetin her türlüsü yanlış ve dolayısıyla asla yapılmamalı. Hele hele kadınlara ve çocuklara kesinlikle yapılmamalı. Şiddet gören kim olursa olsun korunmalı ve korunacak yeri olmalı!
 • Fatma 8 ay önce Şikayet Et
  Döven koca mi aile butunlugunu sagliyor
 • Fidan 8 ay önce Şikayet Et
  Yoksa siz de karınızı çocuklarınızı dövüp bir gün sizden boşanma kararı alır da şiddete maruz kalmadığı için “özgür ve cesur” olacak diye korkuyor musunuz?