Sadakatsiz'de Asya'nın hayatını değiştirecek karakter! Sadakatsiz dizisi 6. yeni bölüm fragmanı

05 Kasım 2020, 09:46
Sadakatsiz'de Asya'nın hayatını değiştirecek karakter! Sadakatsiz dizisi 6. yeni bölüm fragmanı

Kanal D’nin çarşamba akşamları izleyiciyle buluşan ve yayınlandığı günden bu yana büyük beğeni toplayan 'Sadakatsiz' dizisine sürpriz bir isim katıldı. Kenan Ece, psikiyatr rolüyle kadroya dahil oldu. Kanal D'de ekrana gelen Sadakatsiz'in 6. bölümünden çarpıcı bir fragman yayınlandı.

Yapımcılığını Medyapım ve Mednova’nın üstlendiği, yönetmen koltuğunda Neslihan Yeşilyurt’un yer aldığı, senaryosunu Kemal Hamamcıoğlu ve Dilara Pamuk’un uyarladığı Sadakatsiz’de; Cansu Dere ve Caner Cindoruk’a Melis Sezen eşlik ediyor. Sadakatsiz dizisinde başarılı bir psikiyatr olan 'Turgay Güngör' karakterine hayat verecek olan Kenan Ece, 'Asya’nın (Cansu Dere) en zor anında karşısına çıkacak ve Turgay, Asya’yı hayatında özel bir yere konumlandıracak.

Sadakatsiz 5. bölüm izleyici karşısına çıktı. Her hafta çarşamba akşamları ekrana gelen dizide heyecan giderek artıyor. Başrollerinde Cansu Dere ve Caner Cindoruk’a Melis Sezen’in eşlik ettiği Sadakatsiz'in son bölümünde Asya intikam planlarını devreye soktu. Mert ve Asya arasında yaşananlar ise izleyicileri adeta etti. 

SADAKATSİZ YENİ BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

Dizinin yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Fragman yayınlandığı zaman haberlerimizde yer vereceğiz.

Pinterest'te Paylaş
Yorumlar