Adele'in babası komşusundan şikayetçi oldu: Kızımın şarkılarını söyleme!

19 Ekim 2020, 10:32
Adele'in babası komşusundan şikayetçi oldu: Kızımın şarkılarını söyleme!

Dünyaca ünlü şarkıcı Adele'in babası Mark Evans, komşusunu, kızının şarkılarını çalıp söylemekten dolayı polise şikayet etti. Adele hayranı olduğunu dile getiren komşu şaşkın: Şikayet edeceğini değil, bundan memnun olacağını düşünmüştüm.

Dünyaca ünlü İngiliz şarkıcı Adele, babasının polise yaptığı bir şikayetle gündemde. 32 yaşındaki şarkıcının 56 yaşındaki babası Mark Evans, Güney Galler’deki Bridgend bölgesindeki komşusunu kızının şarkılarını çalıp söylemekten dolayı şikayet etti. 

Daily Mail’in haberinde, ünlü şarkıcı daha üç yaşındayken ailesini terk eden, Adele’in annesi Penny Adkins'i tek başına bırakan babanın, Adele hayranı olan komşusu Keeley Fry'ın şarkı söylemesinden memnun olmadığı ifade edildi.

The Sun gazetesine konuşan 21 yaşındaki komşu Fry, “Ben sadece Adele şarkılarını söylemeyi seviyorum. Tüm arkadaşlarım sesimin ona benzediğini söylüyor. Onun şarkılarını çalmayı da seviyorum. Şarkılarını yüksek sesle çalıyorum ama Mark Evans’ın iddia ettiği kadar değil” ifadesini kullandı.

"BEN HEP ADELE ŞARKILARI ÇALIP SÖYLERİM"

Mark Evas ve eşinin oturduğu evin yanına iki yıl önce taşındığını söyleyen Fry, taşınmasından bu yana aralarında bir sorun olduğunu söyledi. Genç komşu, “Yüksek sesle şarkı söylemememi ya da çalmamamı istedi. Uykusunu etkilediğini söyledi ve bu çok rahatsız ediciydi. Çok şaşırdım çünkü büyük bir Adele hayranıyım ve zamanımın büyük çoğunluğunda onun şarkılarını çalar ve söylerim” diye konuştu.

“Adele’in babasının bundan memnun olacağını düşünmüştüm, şikayet edeceğini değil” diyen Fry, “Sanırım benimle bir meselesi var çünkü ben büyük bir Adele fanıyım. Evden çıkarken o ya da eşi gelip bir şey diyecek diye endişeleniyorum. Tam bir kabus oldular” ifadesini kullandı.

Bir Güney Galler polis sözcüsü, sorunu çözmek için her iki tarafla da görüştüklerini belirtti. 2013 yılında The Mail on Sunday gazetesine konuşan Mark Evans, kızı Adele ile ilişkisinin bazı yıllar kopuk olmasından duyduğu pişmanlığı dile getirmişti.

Mark, Adele’in annesi ile olan ilişkisinin bozulmasına rağmen, çocukluğunda okul tatillerini Galler'deki büyükannesi Rose, büyükbabası John Evans ve şu anda 26 yaşında olan üvey kardeşi Cameron’la geçiren Adele'e yakın olmayı sürdürdüğünü de belirtmişti.

"ÖRNEK BİR BABA OLMADIM"

Baba Evans, “Adele büyürken ben ona bir babanın olması gerektiği gibi örnek olmadım ama her zaman onunla irtibatta kaldım ve onu düzenli olarak gördüm. Benimle ve ebeveynlerimle kalmaya gelirdi ve birbirimize çok yakındık” demişti.

Pinterest'te Paylaş
Yorumlar