Yemin'in yeni bölümleri hafta sonu Kanal 7'de!

30 Ekim 2020, 17:22
Yemin'in yeni bölümleri hafta sonu Kanal 7'de!

Yarım kalan aşkın ardından savrulan Emir’in öyküsü hafta sonu 19:00’da Yemin ile Kanal 7’de…

Kanal 7 ekranlarının büyük bir ilgiyle takip edilen dizisi Yemin bundan böyle hafta sonu 19:00’da izleyicisiyle buluşacak. Reyhan’ın ölümünden sonra toparlanamayan Emir’in zorlu savaşı her hafta sonu Yemin ile ekrandaki yerini alacak.

Bir yanda büyük aşkı Reyhan’ın yasını tutan Emir diğer yanda ise annesiyle hiç tanışmamış minicik bir yürek. Kanal 7 ekranlarının sevilen dizisi ‘Yemin’ hafta sonu 19:00’da sevenlerinin karşısına çıkacak. Her bölümü heyecan dolu Yemin’de bu hafta duygularıyla yüzleşmeye çekinen Emir, bir başına yolda kalan Feride için endişelenmektedir. Narin ise artık görmeye başlamıştır ama gördüğü şey hiç de hoş bir görüntü değildir. Kumru’nun tüm sahtekarlığını gören Narin öfke doludur. Narin yine zor bir kararın eşiğindedir. 

3. SEZON GENEL HİKAYE

Karısının ölümünden sonra Emir hayattan kopmuş bir halde savrulmaktadır. Oğlunu bile görmek istemeyen Emir’in artık yaşamak için bir amacı kalmamıştır. Masum bir bebeğin varlığının bile değiştiremediği Emir’in hayatına hiç ummadığı anda biri girer. Peşinde büyük bir sırla gelen bu davetsiz misafir hem bebeğin hem de Emir’in yaralarını sarabilecek mi?

Narin ve Kemal ise artık mutluluk adına büyük bir adım atarlar. Narin ile Kemal mutluluğa giden bu yolun henüz başındayken beklenmedik bir şey olur ve Narin’in geçmişinden biri kapılarını çalar. Birbirini deliler gibi seven iki aşık zor günleri aşabilecek mi?

Yarım kalan aşkın ardından savrulan Emir’in öyküsü hafta sonu 19:00’da Yemin ile Kanal 7’de…

Yönetmenler: Yasemin Türkmenli , Serkan Mut
Görüntü Yönetmeni: Vedat Aydın, Koray Ocak
Proje-Hikâye: Nazmiye Yılmaz
Oyuncular: Gökberk Demirci, Cansu Tuman, Can Verel, Yaghmur Shahbazova, Cansın Mina Gür , Gül Arcan , Berkant Müftüler , Ceyda Olguner,Melahat Abbasova, Elif Özkul, Gözde Gündüzlü, , Hülya Aydın, Derya Kurtuluş, Mustafa Şimşek , Esra Çoban, Barış Gürses, Can Çağlar,Miran Efe Achylov
Senaryo: Başak Yazı Odası
Yapım: Karamel Yapım
Müzik: Minör
Sanat Yönetmeni: Müslüm Çalaşın
Kostüm Sorumlusu: Ceyda Koçlar

Pinterest'te Paylaş
Yorumlar