Acun Ilıcalı'dan Survivor Batuhan'a: Yakışmayan bir hareket!

07 Mayıs 2021, 18:36
Acun Ilıcalı'dan Survivor Batuhan'a: Yakışmayan bir hareket!

'Survivor 2021'de 18'inci haftanın ilk ödül oyunu nefes kesen mücadelelere sahne oldu. Parkurda kendine sinirlenen Batuhan hırsını oyun alanından çıkarmak isteyince Acun Ilıcalı'dan tepki geldi. İşte o anlar...

'Survivor 2021'de Melis Sezer'in elenmesinin ardından ünlülerde tek kadın yarışmacı kalınca, takımların yeniden kurulmasına karar verildi. Yarışmacılar, 'kırmızı' ve 'mavi takım' olarak mücadelelerini sürdürüyor.

Kırmızı takımda; Batuhan Karacakaya, Aleyna Çalışkan, İsmail Balaban, Aleyna Kalaycıoğlu ve Berkay Yuvakuran yer aldı. Mavi takım ise Sergen Bayar, Ayşe Yüksel, Yiğit Poyraz, Merve Aydın, Steven Salam ve Uğurtan Dora'dan oluştu.

ACUN ILICALI'DAN UYARI 

Survivor'ın 6 Mayıs Perşembe akşamı ekranlara gelen bölümüne, ödül oyunu sırasında Batuhan'ın mağlubiyet tepkisi ve Acun Ilıcalı'nın uyarısı damga vurdu.

Atışlarda 2-0 öne geçmesine rağmen Steven'la mücadelesini kaybeden Survivor Batuhan, hırsını oyun alanından çıkarmak istedi. Ünlü oyuncu, sinirden potayı devirdi.

Acun Ilıcalı, "Batuhan ne yapıyorsun? Saçma sapan bir şey, ne bu? Ne diyeyim buna şimdi? Olmadı yani! Yakışmayan bir hareket bu. Ufak tefek şeyler tamam ama gidip hedef tahtasını indiriyorsun" sözleriyle tepkisini dile getirdi.

Haftanın  ikinci dokunulmazlık oyununda takımlar karşı karşıya geldi. Takımlar, oyun öncesinde avantaj için karşılaştı. Bayrak yarışına ünlüler takımı İsmail ve Merve, gönüllüler takımı Ayşe ve Steven çıktı. Atışlarda İsmail, Ayşe'den önce bitirmeyi başardı ve ünlüler takımı avantajı kazandı. Survivor 2021'de dokunulmazlık oyununda nefes kesen mücadelenin sonunda kazanan, 10-9 skorla gönüllüler takımı oldu.

survivorda elenen isim melis oldu

Dokunulmazlığı kaybeden ünlüler takımında ada konseyinde sert tartışmalar yaşandı. Merve ile Batuhan arasındaki tartışmalara Acun Ilıcalı müdahale etmek zorunda kaldı. Sonrasında geçilen ada oylamasında ismi yazılanlar; İsmail, Merve, Melis oldu. Bu isimler arasında adı en çok yazılan Merve oldu. Böylece Merve Aydın, bu haftanın ikinci eleme adayı oldu. Oylamada Sergen'in adı üç, İsmail'in iki kere yazılmıştı. Bundan dolayı Sergen, Survivor'da ilk eleme adayı olmuştu.

ELENEN İSİM MELİS OLDU!

Dokunulmazlık oyunlarını kaybeden ünlüler takımında, Cumartesi günkü oylama baz alınarak halktan gelen SMS sonuçlarına göre Survivor 2021'e veda eden isim Melis oldu. 

SURVİVOR 2021 KADROSUNDA KİMLER VAR?

Merakla beklenen Survivor 2021 Ünlüler takımı şöyle:

Survivor 2021 kadrosu yer alacak Ünlüler ve Gönüllüler açıklandı.

- Melis Sezer

- Barış Özbek

- Çağrı Atakan

- Merve Aydın

Hayrettin survivor 2021

- Hayrettin

İsmail balaban survivor 2021

- İsmail Balaban

Batuhan Karacakaya Survivor 2021

- Batuhan Karacakaya

Öykü çelik survivor 2021

- Öykü Çelik

Cemal hünal survivor 2021

- Cemal Hünal

Meryem Kasap survivor 2021

- Meryem Kasap

Merakla beklenen Survivor 2021 Gönüllüler takımı şöyle:

- Sancakay Ilım Morgül

- Sena Özdemir

- Hanzade Ofluoğlu

- İlayda Şeker

- Aleyna Tutuş

- Ayşe Yüksel

- Emin Günenç

- Yiğit Poyraz

- Sultan Reşat Hacıahmetoğlu

Survivor gönüllüler 2021 Steven salam

- Steven Salam

Uğurtan Dora gönüllüler 2021

- Uğurtan Dora

- Yunus Emre Karabacak

Pinterest'te Paylaş
Yorumlar
1 Yorum Var
  • nazly 1 ay önce Şikayet Et
    e fena diyl
    Cevapla