Başrollerinde; Demet Akbağ, Evrim Alasya, Bekir Aksoy ve Yusuf Çim gibi önemli isimlerin yer aldığı Akrep dizisi için final kararı alındı. Kararda, dizinin son haftalarda düşmeye başlayan reytingleri etkili oldu.

Demet Akbağ'ı yıllar sonra ekrana döndüren Akrep dizisi ekranda başarılı bir şekilde yayın hayatını sürdürüyordu. Ancak diziden üzen bir haber geldi. Reytinglerde son dönemde başarılı bir grafik çizemeyen dizi, 26. bölümüyle ekrana veda edecek.

AKREP DİZİSİ KONUSU VE OYUNCULARI

Düşmanını zehirlediği gibi, kendini de sokmayı bilen 'Akrep', geçmişin aynasından bugünün savaşını yaşayan iki kadının hikayesini konu alıyor.

Demet Akbağ, Evrim Alasya, Bekir Aksoy ve Yusuf Çim'in başrolü paylaştığı dizinin oyuncu kadrosunda; Aslı Melisa Uzun, Beril Pozam, Taha Baran Özbek, Esila Umut, Müge Su Şahin, Ahsen Türkyılmaz ve Demet Gül yer alıyor.

İLİŞKİLİ HABER

Fahriye Evcen açıkladı! Masumlar Apartmanı'nda oynayacak mı?

İLİŞKİLİ HABER

Gökhan Özoğuz'a göre deniz salyaları Kanal İstanbul için ortaya çıktı

BİR YORUM YAPIN 1

cengi 1 yıl önce

Güzel sahneler var fakat anlatım iyi değil tutuklu olan birinin hayatımı yoksa yaşanacaklae mi ben sevmedim. Oyuncular güzel ama türk halkı dizilerde karmaşa sevmez olay tamolarak anlasilmadi bence

Toplam 1 beğeni