Esra'dan intikam almak için Çağ ile evlenmek üzere olan Ozan, tüm gerçekleri öğrenir. Esra'nın gerçek ayrılma nedeninin düşük yapmasından kaynaklı olduğunu duyan Ozan, soluğu mahallede alır. Aşk Mantık İntikam 12. bölüm 1. fragman

Ozan'ı tamamen kaybettiğini anlayan Esra üzülür. Ozan ise Çağla ile olan evlilik hazırlıklarına devam eder. Bu sırada Zeyno her şeyi açıklamak için soluğu Ozan'ın düğünün de alır. Ve Ozan'a yıllar önce Esra'nın neden onu terk ettiğini açıklar. Esra'nın aslında çalışırken bebek düşürdüğünü duyan Ozan, koşarak Esra'ya gider. 

AŞK MANTIK İNTİKAM 12. BÖLÜM 1. FRAGMAN

AŞK MANTIK İNTİKAM KONUSU NEDİR?

Esra, annesinin hayatını gördükten sonra iş sahibi biriyle evlenmeye karar verir. Mahallede kendisini delice seven Ozan'ı duyan Esra, Ozan ile evlenir. Çiftin güzel giden evliliği birden Esra'nın anne ve babasının hayatına dönmeye başlar. Bu durumdan rahatsız olmasına rağmen Esra halen Ozan'ın yanında kalır. Ancak Ozan'ın hayallerini gerçekleştirmek için işten ayrılmasını duyan Esra'nın hayatı alt üst olur. Çok zorlanan Esra boşanma kararı verir. Bu durum Ozan'ı çok üzer ve hırslandırır. Bir yıl içinde geliştirdiği projeye kaynak bulan Ozan bir anda zengin bir adam haline gelir. Genç girişimci olarak anılan Ozan'ın haberleri gazetelerde yer alır. Esra, bu haberleri görür ve çok üzülür. bu sırada bir kafede garsonluk yapan Esra, gazetedeki haberi okuyan iki kişiyle arasında tartışma çıkar ve karakola düşer. Burada yakın arkadaşı Zeynep, Ozan'ı arar. Ve Esra ve Ozan'ın yolları yeniden kesişir. Ancak Ozan artık eski Ozan değildir. Esra, Ozan'ın tavırlarına sinirlenir ve onun şirketinden stajer olarak işe başlar. 

AŞK MANTIK İNTİKAM OYUNCULARI KİMLERDİR?

Usta tiyatro oyuncusu Günay Karacaoğlu, Zeynep Konkande, Süleyman Atanısev ve Birgül Ulusoy'un yanı sıra Mehmet Korhan Fırat, Melisa Döngel, Burak Yörük ve Ceren Koç yer alıyor. 

Esra'yı Burcu Özberk, Ozan karakterini ise İlhan Şen oynamaktadır. Ozan'ın annesi Zümrüt Korfalı (Günay Karacaoğlu), kız kardeşini Ceren Koç, halasını Reyhan Korfalı (Birgül Ulusoy) oynamaktadır. Esra'nın annesini ise Menekşe Erten (Zeynep Konkande) abisini Ekrem Erten (Mehmet Korhan Fırat) babasını Yalçın Erten (Süleyman Atanısev) oynamaktadır. 

İLİŞKİLİ HABER

Londra Köprüsü Operasyonu basına sızdı! Kraliçe öldüğünde neler olacağı yazıyor

İLİŞKİLİ HABER

Şimal Civan hakkındaki tüm gerçekleri öğrenir! Kazara Aşk 9. bölüm 1. fragmanı

İLİŞKİLİ HABER

Baht Oyunu 6. bölüm fragmanı yayınlandı! Baht Oyunu konusu nedir?

BİR YORUM YAPIN 2

Srm 2 ay önce

Merhaba çağlar değil çınar!!!!

Toplam 5 beğeni

Aşk mantık intikam 2 ay önce

Aynen

Toplam 0 beğeni